Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2018, 11:40

autor: Riddick

Dziś start zamkniętej bety Sea of Thieves

Sea of Thieves swoją premierę będzie miało już niedługo, bo za około dwa miesiące. Jednak zanim to nastąpi, gracze będą mieli okazję wziąć udział w beta testach gry, które startują już dziś. Niestety, nie każdy będzie miał taką możliwość, ponieważ aby sprawdzić się w pirackim fachu, trzeba spełnić przynajmniej jeden z dwóch warunków.

Już dziś o godzinie 13:00 startuje zamknięta beta gry Sea of Thieves, która pozwoli skosztować pirackiego żywota wybranej grupie graczy. Jak poinformowali twórcy gry, studio Rare, nadchodząca beta nie będzie oferować pełnej zawartości gry, a jedynie wybrany kontent. Jeśli więc zapisaliście się do Sea of Thieves Insider Programme przed 1 grudnia 2017 roku, to możecie być spokojni – miejsce w becie macie już zaklepane. Insider Programme to swego rodzaju newsletter, za pomocą którego twórcy dzielą się z graczami informacjami i materiałami z gry. Użytkownicy PC muszą również pamiętać o zainstalowaniu aplikacji Centrum Xbox Insider poprzez Windows Store, gdyż jest ona potrzebna.

Współpraca to podstawa Sea of Thieves, dlatego warto zaprosić do gry kolegów. - Dziś start zamkniętej bety Sea of Thieves - wiadomość - 2018-01-24
Współpraca to podstawa Sea of Thieves, dlatego warto zaprosić do gry kolegów.

Pewni swojego udziału w becie mogą być również ci gracze, którzy zakupili grę przedpremierowo. Produkcja nabyta poprzez Windows Store lub Xbox Marketplace pojawiła się w Waszych bibliotekach automatycznie, 24 godziny przed startem testów. Jeżeli jednak tytuł nabyliście za pośrednictwem innego sklepu, do pobrania bety potrzebny będzie również kod z pakietu Black Dog, dodawany do wszystkich zamówień przedpremierowych. Należy mieć na uwadze, że nadal istnieje możliwość nabycia preorderu i tym samym odblokowania sobie dostępu do zamkniętych beta-testów gry. Wydarzenie potrwa 6 dni i zakończy się w poniedziałek, 29 stycznia o godzinie 9:00 rano.

Sea of Thieves to oryginalna gra multiplayer, rozgrywająca się w otwartym świecie pełnym piratów. Produkcja umożliwi graczom wcielenie się w jednego z nich oraz wyruszenie na poszukiwanie skarbów. Nie zabraknie również bitew morskich z innymi graczami, walk z potworami, a także swobodnej eksploracji pirackiego świata. Za tytuł odpowiada znane z Donkey Kong brytyjskie studio Rare, a swoją premierę gra będzie miała już 20 marca.