Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2019, 06:17

Assassin's Creed Origins w kwietniowym Humble Monthly

Wystartowała sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Na razie ujawniono tylko jedną grę z zestawu w postaci przebojowego Assassin's Creed Origins.

W kwietniowej paczce znajdziemy m.in. Assassin’s Creed Origins. - Assassin's Creed Origins w kwietniowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-04-06
W kwietniowej paczce znajdziemy m.in. Assassin’s Creed Origins.

Ruszyła sprzedaż kwietniowej paczki Humble Monthly. Tradycyjnie, pełną zawartość pakietu poznamy dopiero za kilka tygodni, ale już teraz ujawniono, że jedną z produkcji, które wejdą w jej skład, będzie Assassin's Creed Origins, czyli jedna z odsłon popularnej serii firmy Ubisoft.

Przypomnijmy, że gra ukazała się w październiku 2017 roku. Była rewolucją w ramach swojego cyklu, kompletnie zmieniając system walki i wzbogacając rozgrywkę o elementy RPG. Assassin's Creed Origins skutecznie odświeżyło formułę serii, co spotkało się z ciepłym przyjęciem. Wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 84% według serwisu Metacritic. Produkcja jeszcze bardziej spodobała się naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 9.0/10.

Tradycyjnie, kupując paczkę teraz, otrzymacie Assassin's Creed Origins zaraz po uiszczeniu opłaty wynoszącej 12 dolarów, czyli ok. 46 zł. Kwota ta może być niższa, jeśli wykupicie plan kwartalny lub roczny.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Przypomnijmy, że Humble Monthly działa na zasadzie usługi abonamentowej. W zamian za subskrypcję gracze co miesiąc otrzymują zestaw produkcji w formie kluczy przypisywanych do poszczególnych platform, ale nie wszystkie z nich ujawniane są od razu. Pełną listę poznajemy dopiero po zakończeniu sprzedaży paczki. Taki system powoduje, że większość pozycji kupujemy w ciemno. Nie jest to jednak specjalnym problemem, gdyż cena abonamentu nie jest wysoka, a opłacające go osoby otrzymują także 10% zniżki na zakupy w Humble Store. Dodatkową zachętą jest dostęp do tzw. Humbe Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które można pobrać bezpośrednio ze strony serwisu.

Ponadto zestawy są praktycznie zawsze wypełnione godnymi uwagi produkcjami. Dobrym tego przykładem jest Humble Monthly z marca, którego pełną zawartość poznaliśmy wraz z rozpoczęciem sprzedaży kwietniowego zestawu:

  1. Northgard
  2. Mutant Year Zero: Road to Eden
  3. Absolver
  4. Tannenberg
  5. Minit
  6. She Remembered Caterpillars
  7. Steel Rats
  8. Dandara
  9. A Short Hike

Na koniec warto dodać, że wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujemy na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Zawsze dokładany jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.