Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2018, 19:28

autor: Góral

Panel Kontrolny Animusa do gry Assassin's Creed Origins ukaże się jutro

Jutro na komputerach osobistych ukaże się aktualizacja gry Assassin's Creed Origins z Panelem Kontrolnym Animusa, czyli specjalnym narzędziem pozwalającym modyfikować produkcję. W rozwinięciu wiadomości znajdziecie materiał wideo promujący ten projekt.

Panel Kontrolny Animusa do gry Assassin's Creed Origins ukaże się jutro - ilustracja #1

Zapowiedziany niedawno Panel Kontrolny Animusa do PC-towej wersji gry Assassin's Creed Origins doczekał się dokładnej daty premiery. Aktualizacja ukaże się 19 kwietnia, czyli już jutro. Nowa funkcjonalność umożliwi modyfikowanie produkcji na wiele rozmaitych sposobów. Deweloperzy udostępnią szereg opcji, pozwalających zmieniać główną postać, zwiększać jej szybkość poruszania się, siłę ataku, czas trwa oszołomienia itd. Jeżeli nie będzie się Wam chciało dłubać we wszystkich elementach, to twórcy oddadzą do Waszej dyspozycji trzy specjalne kompozycje.

Pierwszą z nich jest „Prawdziwy cień”. W tym przypadku przeciwnicy będą mogli łatwo wykryć Bayeka, ale jeżeli uda się Wam pozostawać niezauważonym, to każdego wroga wykończycie jednym atakiem. W „Trybie boga” mamy dysponować nadprzyrodzonymi zdolnościami. Natomiast „Szalony świat” zmusi nas do walki o przetrwanie w „agresywnym środowisku” z burzami piaskowymi.

Panel Kontrolny Animusa zapowiada się na naprawdę ciekawe narzędzie, które powinno nam zapewnić kilka kolejnych godzin zabawy. Nie jest to jednak jedyna dodatkowa zawartość, która trafiła do Assassin's Creed Origins. Tytuł doczekał się już dwóch rozszerzeń fabularnych – The Hidden Ones i The Curse of the Pharaohs – a także interesującego Discovery Tour, czyli trybu edukacyjnego z ciekawostkami na temat Egiptu i procesu produkcji gry.