Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2018, 09:03

autor: Adrian Werner

The Crew 2 na 12-minutowym gameplayu

W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki z The Crew 2. Filmik pokazuje dwanaście minut podróży przez Nowy Jork, Miami i Los Angeles za pomocą samochodów, samolotów i łodzi motorowych.

Gra wjedzie na półki sklepów pod koniec czerwca. - The Crew 2 na 12-minutowym gameplayu - wiadomość - 2018-04-19
Gra wjedzie na półki sklepów pod koniec czerwca.
THE CREW 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ivory Tower
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 29 czerwiec 2018 r.

The Crew 2 zapowiada się na jedną z najważniejszych wyścigowych premier tego roku. Dlatego z zainteresowaniem witamy każdy materiał wideo z tej produkcji. Najnowszym jest obszerny zapis rozgrywki opublikowany przez serwis IGN.

Filmik trwa dwanaście minut i pokazuje zabawę w otwartym świecie gry. Możemy obejrzeć m.in. lot samolotem nad Manhattanem, jazdę sportowym samochodem po ulicach tej dzielnicy i szaleństwa za sterami łodzi motorowej.

Poza Nowym Jorkiem materiał pokazuje również podróże przez Miami oraz Los Angeles z wykorzystaniem wszystkich trzech typów dostępnych metod transportu. Wirtualne miasta prezentują się atrakcyjnie pod względem wizualnym, zwłaszcza biorąc pod uwagę olbrzymią skalę gry. W The Crew 2 otwarty świat obejmie bowiem całe Stany Zjednoczone, choć oczywiście w uproszczonej formie.

Materiał dobrze obrazuje mocno zręcznościowy charakter wyścigów. Po przełączeniu się z samolotu na samochód auto spada na ziemię z wysokości kilkudziesięciu metrów i nie ma to żadnego negatywnego wpływu na maszynę. Podobny skutek ma zrzucenie motorówki z kilkukrotnie większej wysokości.

Przypomnijmy, że The Crew 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 29 czerwca tego roku. Gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Warto wspomnieć, że osoby, które kupią tzw. Złotą Edycję będą mogły rozpocząć zabawę trzy dni przed resztą graczy, czyli 26 czerwca.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Crew 2

The Crew 2