Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2018, 19:17

autor: Góral

The Crew 2 - data premiery, zwiastun i informacje o Motor Edition

Firma Ubisoft ujawniła dokładną datę premiery gry wyścigowej The Crew 2. Przy okazji opublikowała również nowy zwiastun oraz zdradziła informacje o najdroższym wydaniu nazwanym Motor Edition.

The Crew 2 - data premiery, zwiastun i informacje o Motor Edition - ilustracja #1

Pod koniec 2017 roku dowiedzieliśmy się, że The Crew 2 nie ukaże się 16 marca, jak planowano wcześniej, a dopiero w okresie kwiecień-wrzesień 2018 roku. Dziś firma Ubisoft ujawniła konkretną datę premiery. Projekt zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 29 czerwca. Osoby, które skuszą się na zakup Złotej Edycji, otrzymają grę trzy dni wcześniej. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun produkcji.

Oprócz daty premiery, wydawca ujawnił też jeszcze jedną edycję specjalną gry. O dwóch z nich – Deluxe i Złotej – wiemy już od dłuższego czasu. Natomiast dziś możecie zapoznać się z najbogatszym wydaniem nazwanym Motor Edition. Zawiera ono całą zawartość drugiej z wymienionych wersji, czyli przepustkę sezonową oraz pakiety Legendarnych Maszyn i Sportów Motorowych Deluxe, a także tablicę rejestracyjną, naklejki, metalowe pudełko oraz mapę świata gry. Za taki zestaw zapłacicie 109,99 dolarów, czyli około 375 zł.

The Crew 2 - Motor Edition. - The Crew 2 - data premiery, zwiastun i informacje o Motor Edition - wiadomość - 2018-03-16
The Crew 2 - Motor Edition.

Czekamy zatem na debiut, a na koniec przypominamy jeszcze, że jeżeli chcecie sprawdzić The Crew 2 przed premierą, to na oficjalnej stronie cały czas trwają zapisy do beta-testów. Ubisoft nie podzielił się jednak informacją, kiedy się one odbędą, ale wiemy za to, że do 19 marca trwa zamknięta alfa.