Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2017, 19:40

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Far Cry 5 i The Crew 2 opóźnione

Mamy złe wieści dla miłośników gier firmy Ubisoft. Dwie wyczekiwane produkcje zostały opóźnione - mowa o strzelance Far Cry 5 oraz wyścigowym sandboksie The Crew 2.

Far Cry 5 i The Crew 2 opóźnione - ilustracja #1

Firma Ubisoft poinformowała o przesunięciu premier dwóch wyczekiwanych produkcji. Far Cry 5 nie ukaże się 27 lutego 2018 roku, a miesiąc później – 27 marca. Deweloperzy gry tworzonej z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych potrzebują nieco więcej czasu na wprowadzenie dodatkowych usprawnień. Kilka tygodni opóźnienia to w sumie niewiele, więc chyba nie mamy co narzekać.

Nieco inaczej sprawa ma się w przypadku drugiej produkcji – The Crew 2. Tytuł miał się ukazać na PlayStation 4, Xboksie One i PC-tach 16 marca 2018 roku, ale tak się nie stanie. Dodatkowo przesunięcie będzie całkiem spore, gdyż chodzi o kilka miesięcy. Projekt pojawi się w pierwszym półroczu roku podatkowego 2018, czyli okresie kwiecień-wrzesień 2018 roku. Powodem jest oczywiście chęć dopracowania gry. Twórcy mają duże ambicje w przypadku tej pozycji, a na zrealizowanie wszystkich pomysłów potrzebują czasu. Przypominamy, że będzie to sandboksowa gra wyścigowa z samochodami, motorami, a także łodziami oraz samolotami. Studio Ivory Tower z pewnością ma więc nad czym pracować. Oby tylko dodatkowy czas został dobrze spożytkowany.