Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2017, 11:52

autor: Kamil Zwijacz

The Crew 2 zadebiutuje w marcu 2018 roku

Firma Ubisoft poinformowała, że The Crew 2 ukaże się 16 marca 2018 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Ponadto poznaliśmy szczegóły związane z edycjami specjalnymi i bonusami dodawanymi do zamówień przedpremierowych.

Poznaliśmy termin premiery gry wyścigowej The Crew 2. W opublikowanym komunikacie firma Ubisoft poinformowała, że produkcja ukaże się 16 marca 2018 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Przy okazji doczekaliśmy się nowego zwiastuna oraz informacji o zamówieniach przedpremierowych i edycjach specjalnych.

W The Crew 2 znajdziemy oczywiście rozmaite samochody, a także inne maszyny, w tym samoloty. - The Crew 2 zadebiutuje w marcu 2018 roku - wiadomość - 2017-08-23
W The Crew 2 znajdziemy oczywiście rozmaite samochody, a także inne maszyny, w tym samoloty.

Osoby składające pre-ordery zostaną nagrodzone Pakietem Legendarnych Maszyn, w skład którego wchodzi samochód Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 oraz motocykl Harley-Davidson Iron 883 2017. Oprócz standardowego wydania, tytuł doczeka się także dwóch wersji specjalnych. Edycja Deluxe (dostępna w cyfrowej dystrybucji i pudełkach) zawierać ma:

  • Pakiet Legendarnych Maszyn,
  • Pakiet Sportów Motorowych Deluxe, zawierający samochody Ford F-150 Raptor Race Truck 2017 i Abarth 500 2008 Monster Truck Edition, samolot akrobatyczny Pilatus PC-21 oraz trzy unikatowe stroje wyścigowe do personalizacji awatara gracza;
  • mapę USA oraz naklejki (tylko w wydaniu pudełkowym).

Natomiast w Złotej Edycji, która dostępna będzie tylko w cyfrowej dystrybucji, znajdziecie:

  • przepustkę sezonową,
  • Pakiet Legendarnych Maszyn,
  • Pakiet Sportów Motorowych Deluxe.

Dodatkowo edycja ta pozwoli rozpocząć zabawę trzy dni przed oficjalną premierą.

Warto jeszcze wspomnieć, że cały czas możecie zapisywać się do bety The Crew 2 – wystarczy udać się w to miejsce. Ponadto Ubisoft rozpoczął Program Nagród The Crew, pozwalający odblokować pojazdy w nowej odsłonie poprzez wykonywanie zadań w pierwszej części. Szczegóły na ten temat znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie.