Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2017, 09:31

autor: Vergil

Sobek - zmierz się z kolejnym bóstwem w Assassin’s Creed Origins

Posiadacze Assassin's Creed Origins mogą wystawić na próbę umiejętności Bayeka, mierząc się z kolejnym antycznym bóstwem. Mowa o Sobku, który trafił do świata gry w ramach kolejnej „Próby bogów”.

Zgodnie z przedpremierowymi obietnicami, firma Ubisoft kontynuuje wsparcie dla Assassin's Creed Origins – autorzy udostępnili wczoraj kolejną Próbę bogów, dzięki której możemy stanąć do walki z następnym antycznym bóstwem. Po Anubisie (mierzyliśmy się z nim w dniach 7-14 listopada) przyszedł czas na Sobka. Podobnie jak poprzednio, informację o wydarzeniu można znaleźć na mapie oraz w dzienniku zadań, z kolei na pokonanie potężnego przeciwnika mamy tydzień – próba będzie dostępna do 28 listopada.

Gra jest warta świeczki, bowiem w zamian za powalenie boskiego adwersarza otrzymujemy nie tylko pokaźną ilość punktów doświadczenia, lecz także legendarną broń, czyli buławę zwaną Berłem Uas oraz 250 drachm. Tym samym śmiałkowie, którzy podejmą się wyzwania, zbliżą się do skompletowania zestawu legendarnego ekwipunku, mającego być nagrodą za ukończenie wszystkich tego typu wyzwań.

W jaki sposób antyczne bóstwa trafiają do świata Assassin’s Creed Origins? Cóż, winę za taki stan rzeczy ponoszą… błędy Animusa oczywiście. - Sobek - zmierz się z kolejnym bóstwem w Assassin’s Creed Origins - wiadomość - 2017-11-23
W jaki sposób antyczne bóstwa trafiają do świata Assassin’s Creed Origins? Cóż, winę za taki stan rzeczy ponoszą… błędy Animusa oczywiście.

Warto zaznaczyć, że choć dostęp do wyzwania ma w zasadzie każdy gracz, któremu udało się ukończyć zadanie fabularne zatytułowane Aya, gra sugeruje, by nie zbliżać się do Sobka, jeśli nie osiągnęliśmy czterdziestego poziomu doświadczenia. Jako ciekawostkę należy też dodać, że bóstwo możemy posłać do piachu więcej niż jeden raz – nagrodą za kolejne zwycięstwa są jednak tylko punkty doświadczenia. A co z graczami, których Bayek jest na zbyt niskim poziomie, by stawić czoła temu wyzwaniu? Firma Ubisoft zapewnia, że w przyszłości pojawi się jeszcze okazja, by zmierzyć się z Sobkiem.

Tymczasem posiadaczom Assassin’s Creed Origins nie pozostaje nic innego, jak rzucić okiem na oficjalny zwiastun drugiej Próby bogów i, jeśli czują się na siłach, spróbować szczęścia w walce z tą hybrydą człowieka i krokodyla. Powodzenia!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins