Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2018, 20:46

autor: Góral

Assassin's Creed Origins z aktualizacją 1.4.1

Pojawiła się kolejna aktualizacja gry Assassin's Creed Origins. Patch 1.4.1 skupia się na rozmaitych poprawkach "podstawki" oraz dodatków.

Patch 1.4.1 zawiera poprawki błędów występujących m.in. w dodatku The Curse of the Pharaohs. - Assassin's Creed Origins z aktualizacją 1.4.1 - wiadomość - 2018-03-15
Patch 1.4.1 zawiera poprawki błędów występujących m.in. w dodatku The Curse of the Pharaohs.

Wydana w październiku 2017 roku gra Assassin's Creed Origins doczekała się ostatnio drugiego dużego rozszerzenia The Curse of the Pharaohs, a dziś pojawiła się aktualizacja 1.4.1. Patch waży nieco ponad 4 GB na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz 0,9 GB w wersji na Steama i 3,7 GB na Uplay. Tym razem deweloperzy nie wprowadzili nowych elementów, a zamiast tego skoncentrowali się na rozmaitych poprawkach związanych ze wspomnianym dodatkiem, wcześniejszym The Hidden Ones czy trybem edukacyjnym Discovery Tour.

Opublikowana lista zmian jest dość długa. Możemy z niej wyczytać, że np. poprawiono zachowanie przeciwników, zlikwidowano część literówek we wspomnianym wcześniej trybie edukacyjnym i wyeliminowano błąd powodujący, że gra nie chce się wczytać. To samo spotkało problem związany z czarnym ekranem pojawiającym się w niektórych przypadkach podczas misji Rebel Strike. Ponadto nie da się już zobaczyć zaświatów w Tebach po spełnieniu pewnych warunków, a jeżeli ukończyliście zadanie Shield or Blade przed wprowadzeniem aktualizacji, to otrzymacie strój Servant of Amun.

Firma Ubisoft nie zamierza w tym roku wydać kolejnej odsłony serii. W zamian obiecała dalej rozwijać Assassin's Creed Origins. W planach jest „kilka DLC”, których zawartość ma nas wprawić w zdumienie. Obecnie jednak nie znamy szczegółów, ale The Curse of the Pharaohs i dzisiejsza aktualizacja z pewnością nie są końcem przygody francuskiego giganta z ostatnią częścią popularnego cyklu.