Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2021, 20:50

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Prezent z okazji dnia Assassin’s Creed - na konsolach w Origins wkrótce zagramy w 60 fps

Dzisiaj obchodzimy dzień Assassin’s Creed. Z tej okazji AC Origins w wersji na PS5 oraz Xboxa Series X/S już niebawem otrzyma patch dodający wsparcie dla 60 fps.

Dziś wypada dzień serii Assassin’s Creed. 21 grudnia to ważna data dla całego cyklu, która np. często przewija się w Assassin’s Creed III. Co zatem przyszykował dla nas Ubisoft, by uczcić tę okazję?

Spokojnie, na szczęście nie jest to asasyńska gra battle royale ani NFT ukrytego ostrza. Zamiast tego francuski deweloper w poście na Twitterze – oprócz słów podziękowania dla społeczności – wspomniał, że pracuje nad patchem dodającym wsparcie dla 60 klatek na sekundę do Assassin's Creed Origins na PS5 oraz Xboxach Series X/S (nie podał niestety, kiedy łatka się ukaże). Warto zaznaczyć, że zarówno Assassin’s Creed: Valhalla, jak i Assassin's Creed: Odyssey już posiadają tę funkcję.

Nieważne, czy jesteś wieloletnim fanem lub też dopiero odkryłeś Assassin’s Creed; chcielibyśmy Ci podziękować za bycie częścią tej społeczności.

Wasze stałe wsparcie, pasja i czuwanie nad tym uniwersum wręcz nas zawstydza, a także onieśmiela nas każdego dnia. Wypatrujcie kolejnych nowości w Assassin's Creed: Valhalla oraz przygotujcie się na ekscytującą przyszłość czekającą tę serię.

Dodatkowo przymierzamy się do zaimplementowania wsparcia dla 60 fps w Assassin's Creed Origins […].