Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 czerwca 2020, 10:10

Assassin's Creed Origins do wypróbowania za darmo od jutra

Jutro o godzinie 15:00 czasu polskiego na platformie Uplay wystartuje darmowy weekend z grą Assassin's Creed Origins. Produkcję będzie można sprawdzić za darmo do 21 czerwca do godziny 22:00 czasu polskiego.

Jeśli macie ochotę na małą wycieczkę do Egiptu z czasów ostatnich Ptomeleuszy, to firma Ubisoft przygotowała dla Was stosowną okazję. Jutro o godzinie 15:00 czasu polskiego na PC (Uplay) wystartuje darmowy weekend z grą Assassin's Creed Origins. Bardzo ciepło przyjętą przez media branżowe historię Bayeka i narodzin Bractwa Asasynów będzie można bezpłatnie przetestować do 21 czerwca do godziny 22:00 czasu polskiego.

Assassins Creed Origins do wypróbowania za darmo od jutra - ilustracja #1
Nadarza się bardzo dobra okazja do sprawdzenia Assassin’s Creed Origins.

Osoby zainteresowanie sprawdzeniem w ten weekend jak na razie przedostatniej odsłony popularnego cyklu mogą już ściągnąć grę na dyski swoich komputerów. Muszą jedynie uruchomić aplikację Uplay, przejść do sekcji „Zagraj za darmo w Assassin's Creed Origins” i wcisnąć opcję „Pobierz grę” bądź wejść na tę stronę i kliknąć na ikonkę PC znajdującą się pod tekstem.

Darmowemu weekendowi towarzyszy promocja na Assassin's Creed Origins. Różne edycje tytułu można dostać na platformie Uplay z osiemdziesięcioprocentową zniżką, a przepustkę sezonową gwarantującą dostęp do wszystkich dodatków z sześćdziesięcioprocentową. Warto zaznaczyć, że jak zazwyczaj w takich przypadkach, wszystkie postępy poczynione podczas bezpłatnych testów zostaną przeniesione do zakupionego wydania gry.

  1. Oficjalna strona gry Assassin's Creed Origins
  2. Recenzja gry Assassin's Creed Origins – najlepsza gra w historii tej serii?
  3. Assassin's Creed Origins - poradnik do gry