Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2018, 08:59

autor: Adrian Werner

Premiera Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones

Do sprzedaży trafił dodatek The Hidden Ones do gry Assassin's Creed Origins, pozwalający poznać dalsze losy Bayeka. Z okazji premiery udostępniono nowy zwiastun tego DLC.

ASSASSIN’S CREED ORIGINS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 października 2017 r.

Doczekaliśmy się wreszcie premiery DLC Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones, czyli pierwszego dużego dodatku do zeszłorocznego przeboju firmy Ubisoft. Produkcja wpierw trafiła na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na obu platformach cena wynosi 42 zł. Natomiast wersja pecetowa zadebiutowała kilka godzin później i kosztuje 40 zł.

Z okazji premiery Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones firma Ubisoft opublikowała nowy zwiastun dodatku. Warto wspomnieć, że rozszerzenie jest niesamodzielne, więc wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Dodatek kontynuuje historię Bayeka. - Premiera Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones - wiadomość - 2018-01-23
Dodatek kontynuuje historię Bayeka.

Od premiery Assassin's Creed Origins minęły prawie trzy miesiące, więc wielu fanów serii zdążyło już dogłębnie ograć kampanię i są gotowi na nową zawartość. The Hidden Ones pozwala nam poznać dalsze losy Bayeka. Akcja dodatku toczy się wiele lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry i opowiada o walce z rzymskimi najeźdźcami.

Przypomnijmy, że w planach jest również drugi płatny dodatek fabularny zatytułowany Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs, który ma się ukazać w marcu. Ponadto zawartość gry rozwijana jest za pomocą darmowych aktualizacji.

Assassin's Creed Origins ukazało się 27 października tego roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta - wydanie na konsolę firmy Microsoft może pochwalić się średnią ocen na poziomie 85% według serwisu Metacritic. Produkcja przypadła do gustu również naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 9.0/10.

Ponadto projekt okazał się sporym sukcesem finansowym i w ciągu pierwszych dziesięciu dni od premiery sprzedał się w dwukrotnie większej liczbie egzemplarzy niż poprzednia odsłona, czyli wydany w 2015 roku Assassin’s Creed: Syndicate. Zachwyty nad najnowszą odsłoną podzielają także czytelnicy GRYOnLine, dzięki którym Assassin's Creed Origins zwyciężyło w plebiscycie Gra roku 2017.

  1. Recenzja gry Assassin's Creed Origins – najlepsza gra w historii tej serii?
  2. Oficjalna strona gry
  3. Assassin’s Creed: Origins – kompendium wiedzy