Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2018, 11:37

autor: Góral

Assassin's Creed Origins - premiera DLC The Hidden Ones i inne nowości w styczniu

Firma Ubisoft potwierdziła, że w tym miesiącu ukaże się pierwsze rozszerzenie fabularne do gry Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones. Ponadto otrzymamy dużą darmową aktualizację.

Styczeń z Assassin's Creed Origins:
  • premiera dodatku The Hidden Ones;
  • nowa aktualizacja z darmową misją;
  • Próby Bogów;
  • kolejne przedmioty w sklepie gry i Ubisoft Club.

Ubisoft ujawnił plany związane z rozwojem gry Assassin's Creed Origins w styczniu. Główną atrakcją będzie pierwsze rozszerzenie fabularne zatytułowane The Hidden Ones, które opowie o walce Bayeka i Asasynów z Rzymianami okupującymi nowy region. Wraz z dodatkową przygodą twórcy zwiększą maksymalny poziom postaci do 45. Niestety wydawca nie zdradził dokładnego terminu debiutu rozszerzenia, ani jego ceny. Oczywiście posiadacze przepustki sezonowej otrzymają je bez dodatkowych opłat.

The Hidden Ones pierwszym rozszerzeniem fabularnym. - Assassin's Creed Origins - w tym miesiącu premiera The Hidden Ones - wiadomość - 2018-01-09
The Hidden Ones pierwszym rozszerzeniem fabularnym.

Oprócz dodatku w tym miesiącu doczekamy się również następnej aktualizacji. Pojawi się w niej nowa opcja sprzedaży strojów w warsztatach tkaczy, zaktualizowany zostanie asortyment skrzyni Heka, a dodatkowo twórcy udostępnią za darmo następne zadanie.

Kolejną atrakcją będzie powrót Prób Bogów. W dniach 9-16 stycznia będziecie mogli zmierzyć się z Anubisem, a w dniach 23-30 stycznia z Sobkiem. Poza tym pojawi się aktualizacja sklepu w grze oraz Ubisoft Club. W pierwszym 16 stycznia do oferty dołączy Pakiet Wszechmogącego, a 30 dnia tego miesiąca Pakiet For Honor. Natomiast w Klubie Ubisoftu 30 stycznia zadebiutuje strój Przysięga Strażnika, który będzie można zdobyć za 40 Jednostek Uplay. Do tego doczekamy się też przedmiotów Arlekin i Ciach-Ciach, ale dokładny termin ich premiery nie jest znany.

Assassin's Creed Origins zadebiutowało na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych pod koniec października 2017 roku. Jest to pierwsza pełnoprawna odsłona serii po dłuższej przerwie. Deweloperzy zachowali ogólny styl rozgrywki, ale wprowadzili sporo nowinek, w tym elementy RPG. Zmiany przypadły do gustu recenzentom, którzy nie skąpili wielu pozytywnych opinii, a sami gracze zakupili w pierwszych dniach dwa razy więcej egzemplarzy niż Assassin's Creed: Syndicate w analogicznym okresie.