Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2017, 14:05

autor: Vergil

Staw czoła bogini Sechmet w Assassin’s Creed Origins

Do Assassin’s Creed Origins trafiła kolejna Próba bogów. Tym razem gracze mogą zmierzyć się z Sechmet, czyli egipską boginią wojny, której pokonanie gwarantuje nam cenne nagrody.

Jeśli po ubiciu Anubisa (mierzyliśmy się z nim w dniach 7-14 listopada) i Sobka (który zawitał do świata gry w dniach 21-28 listopada) wciąż pałacie żądzą mordu na egipskich bóstwach, z pewnością ucieszycie się na wieść, że można już wziąć udział w kolejnej Próbie bogów w Assassin’s Creed Origins. Tym razem firma Ubisoft pozwala nam stawić czoła Sechmet, czyli córce boga Ra, a przy tym bogini zemsty oraz wojny. Na ukończenie wydarzenia mamy jeszcze kilka dni – potrwa ono do 12 grudnia.

Starcie z Sechmet nie różni się zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas pojedynki z Anubisem i Sobkiem. - Staw czoła bogini Sechmet w Assassin’s Creed Origins - wiadomość - 2017-12-08
Starcie z Sechmet nie różni się zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas pojedynki z Anubisem i Sobkiem.

Twórcy po raz kolejny sugerują, by nie zbliżać się do bóstwa przed zdobyciem czterdziestego poziomu doświadczenia. Niemniej, do walki może przystąpić każdy, kto ukończył zadanie fabularne zatytułowane Aya.

Jeżeli podołacie wyzwaniu, możecie liczyć na zdobycie ekskluzywnej tarczy (o wysokiej odporności na ataki w zwarciu i dystansowe oraz usypiającej przeciwników przy udanym bloku), 250 drachm i 1000 punktów doświadczenia. Oczywiście do pojedynku można podchodzić wielokrotnie – każde kolejne ubicie Sechmet owocuje jednak zdobyciem wyłącznie punktów doświadczenia.

Ci z Was, którzy jeszcze nie czują się na siłach, by stanąć w szranki z tak potężnym wrogiem, nie mają powodów do zmartwień – twórcy obiecują, że wszystkie Próby bogów będzie można powtórzyć w przyszłości. Każdego kto zdecyduje się podjąć wyzwanie, zapraszamy do naszego poradnika, gdzie opisaliśmy poszczególne etapy walki z boginią; znajdziecie tam również porady dotyczące wcześniejszych starć z egipskimi bóstwami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins