Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2018, 14:53

autor: Aquma

Szczegóły trybu New Game + w Assassin’s Creed Origins

Youtuber Jorraptor podobno otrzymał od Ubisoftu garść informacji na temat zbliżającego się trybu New Game + w Assassin’s Creed Origins.

Assassin’s Creed Origins – już niedlugo z trybem New Game + - Szczegóły trybu New Game + w Assassin’s Creed Origins - wiadomość - 2018-02-01
Assassin’s Creed Origins – już niedlugo z trybem New Game +
ASSASSIN’S CREED ORIGINS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 października 2017 r.

Youtuber o ksywie Jorraptor podzielił się ze światem szeregiem szczegółów na temat zasad działania planowanego trybu New Game + w Assassin’s Creed Origins. Źródłem tych informacji ma być e-mail otrzymany od dewelopera gry – francuskiej firmy Ubisoft.

Zgodnie z tymi doniesieniami, rozpoczynając zabawę na nowo otrzymamy możliwość przeniesienia z zapisanego stanu gry całej progresji naszej postaci, włącznie z poziomem, punktami doświadczenia, nabytymi umiejętnościami (oraz niewykorzystanymi punktami) i zdobytym sprzętem. Nasz Bayek będzie też pamiętał, jakie przedmioty nauczył się tworzyć i wzmacniać. Warto przy tym odnotować, że niektóre elementy rozgrywki – takie jak np. ukryte ostrze – będą niedostępne z przyczyn fabularnych. W momencie, gdy odblokujemy je ponownie, otrzymamy jednak dostęp do wszystkich wykupionych wcześniej poprawek i rozwinięć. Od nowa odkryć będzie trzeba także poszczególne lokacje oraz zadania.

Co ważne, rozgrywka w trybie New Game + nie nadpisze poprzedniego save’a – będzie zapisywana oddzielnie, co powinno ułatwić powrót do gry w przypadku pojawienia się nowych dodatków czy wydarzeń. Ubisoft zaplanował też specjalną nagrodę dla graczy, którzy przejdą grę ponownie w ramach nowego trybu. Na razie nie wiadomo jednak dokładnie, czym będzie ten prezent.

Assassin’s Creed Origins pojawiło się na rynku 27 października zeszłego roku, w wersjach na PS4, Xboksa One oraz komputery PC. Gra została ciepło przyjęta przez krytyków – według serwisu Metacritic może się pochwalić średnią ocen na poziomie 85% (w naszej recenzji otrzymała notę 9/10). Zadowolona zdaje się być też większość fanów – tytuł sprzedaje się świetnie i jest uważany za powiew świeżości dla skostniałej i nadmiernie wyeksploatowanej serii.

  1. Assassin's Creed Origins – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Assassin’s Creed Origins – najepsza gra w historii tej serii?
  3. Wszystko o Assassin’s Creed Origins (Tryb New Game +) – Akt.#17
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins