Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 lutego 2018, 16:04

autor: Vergil

Tekken Mobile zadebiutował w Polsce

Tekken Mobile, czyli mobilny spin-off słynnej serii bijatyk od Bandai Namco Entertainment, zadebiutował na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

A reszta świata?

Gracze mieszkający w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Rosji, krajach Beneluksu i w Singapurze zagrają w Tekkena Mobile dopiero 15 lutego. Jeszcze dłużej, bo aż do 1 marca, poczekają na tę produkcję mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Japonii, Tajwanu, Korei Południowej i Hong Kongu.

Jedna z najpopularniejszych serii bijatyk pojawiła się na smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android. Tekken Mobile, czyli spin-off słynnego cyklu, nad którym pieczę sprawuje firma Bandai Namco Entertainment, jest już dostępny zarówno w Google Play, jak i w sklepie App Store. Produkcja jest dystrybuowana w modelu free-to-play, zatem wszyscy chętni mogą ją sprawdzić bez konieczności sięgania do portfela. Warto odnotować, że dzisiaj gra zadebiutowała wyłącznie w Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej oraz w Ameryce Łacińskiej; gracze mieszkający w pozostałych częściach świata będą musieli zaczekać na nią nieco dłużej (po szczegóły zapraszamy do ramki obok).

W Tekken Mobile występują wojownicy ze wszystkich dotychczasowych części serii. Oczywiście nie wszyscy są dostępni na starcie – zawodników odblokowujemy w miarę postępów w rozgrywce. - Tekken Mobile zadebiutował w Polsce - wiadomość - 2018-02-02
W Tekken Mobile występują wojownicy ze wszystkich dotychczasowych części serii. Oczywiście nie wszyscy są dostępni na starcie – zawodników odblokowujemy w miarę postępów w rozgrywce.

Tekken Mobile to interesująca propozycja dla każdego fana serii, który nie chciałby rozstawać się ze swoją ulubioną bijatyką ani na krok. Tytuł oddaje w ręce graczy ponad setkę wojowników z dotyczasowych odsłon cyklu – w trakcie zabawy odblokowujemy nie tylko kolejne postacie, lecz także ataki specjalne, które następnie ulepszamy w zamian za punkty doświadczenia (te natomiast zdobywamy w ramach nagrody za wygrane pojedynki). Tytuł oferuje kilka wariantów rozgrywki, na czele z kampanią fabularną oraz sieciowym multiplayerem, dzięki któremu można mierzyć się z graczami z całego świata.