Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiANDiOS
Okładka Tekken Mobile (AND)
OkładkaTekken Mobile (AND)

Tekken Mobile

Tekken to mobilna bijatyka firmy Bandai Namco Entertainment, będąca poboczną odsłoną popularnego cyklu opracowaną specjalnie z myślą o smartfonach i tabletach. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Bijatyki | elementy RPG | 2.5D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tekken Mobile Premiera

1lut2018

iOS AND

Tekken to wydana na platformę AND i iOS mobilna bijatyka, będąca odsłoną poboczną w stosunku do popularnego konsolowego cyklu. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowała ją firma Bandai Namco Entertainment.

Mechanika

Mobilny Tekken jest dosyć klasycznie zrealizowanym mordobiciem, więc cała zabawa sprowadza się do pojedynków jeden na jednego, rozgrywanych za pomocą zręcznościowego systemu walki, pozwalającego na swobodne poruszanie się po arenach i korzystanie z bogatego arsenału ciosów.

Całą zabawę napędza kolekcjonowanie wojowników. Gra oferuje ponad setkę postaci, zwerbowanych ze wszystkich odsłon marki, wśród których znalazły się takie sławy jak Paul, Kazyua, Xiayou, Panda czy Nina. Każda z nich posiada ponad dwadzieścia ataków specjalnych, które najpierw musimy odblokować, a potem ulepszać za pomocą punktów doświadczenia, zdobytych jako nagroda za zwycięstwa.

Co ciekawe, użytkownicy mogą wgrywać swoje zapisy starć, które są wykorzystywane do wyposażania sztucznej inteligencji w nowe taktyki walki.

Tryby gry

Wydany na mobilny system AND i iOS Tekken oferuje kilka trybów rozgrywki. Wśród nich znalazła się kampania fabularna, w której Kazyua Mishima z naszą pomocą musi zmierzyć się ze swoim najbardziej niebezpiecznym wrogiem. Bawiący się w tę opcję gracze podróżują po świecie i toczą pojedynki z przeciwnikami, wśród których nie zabrakło potężnych bossów. Kluczową rolę odgrywa tutaj tworzenie wyspecjalizowanych drużyn, przystosowanych do konkretnych typów misji.

Dostępny jest również sieciowy tryb multiplayer, pozwalający na rywalizowanie z innymi graczami. Poza samodzielnymi pojedynkami pojawia się także opcja wzięcia udziału w comiesięcznych wojnach frakcji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tekken Mobile: 12+

iOS
AND