Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 20 sierpnia 2017, 13:42

Zapowiedziano mobilnego Tekkena

Firma Bandai Namco Entertainment ujawniła mobilną odsłonę cyklu Tekken. Będzie to bijatyka obracającą się wokół kolekcjonowania i ulepszania postaci, która zaoferuje zarówno kampanię fabularną, jak i starcia multiplayer.

Zapowiedziano mobilnego Tekkena - ilustracja #1
MOBILNY TEKKEN W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bandai Namco Games
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Model biznesowy: free-to-play

Firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała mobilną grę Tekken, czyli nową odsłonę popularnego cyklu bijatyk. Produkcja zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Premiera ma nastąpić w tym roku, a w kanadyjskim App Store ruszyły już testy wczesnej wersji w ramach tzw. soft-launchu.

Mobilny Tekken będzie dosyć klasycznie zrealizowanym mordobiciem, więc cała zabawa sprowadzi się do pojedynków jeden na jednego, rozgrywanych za pomocą zręcznościowego systemu walki. Kluczową rolę odegra gromadzenie wojowników. Gra zaoferuje ponad setkę postaci, wśród których znajdą się takie sławy jak Paul, Kazyua, Xiayou, Panda czy Nina. Każda z nich posiadać ma ponad dwadzieścia ataków specjalnych, które najpierw odblokujemy, a potem ulepszymy za punkty doświadczenia.

Gra zaoferuje kilka trybów rozgrywki. Wśród nich znajdziemy kampanię fabularną, w której Kazyua Mishima z naszą pomocą zmierzy się ze swoim najbardziej niebezpiecznym wrogiem. Będziemy podróżowali po świecie i toczyli pojedynki z przeciwnikami, wśród których znajdą się także potężni bossowie. Kluczową rolę odegra tworzenie wyspecjalizowanych drużyn, przystosowanych do konkretnych typów misji.

Dostępny też będzie sieciowy tryb multiplayer, pozwalający na rywalizowanie z innymi graczami. Poza samodzielnymi pojedynkami pojawi się również opcja wzięcia udziału w comiesięcznych wojnach frakcji. Ponadto użytkownicy będą mogli wgrywać swoje zapisy starć, które będą wykorzystywane do wyposażania sztucznej inteligencji w nowe taktyki walki.

  1. Oficjalna strona gry