Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 lutego 2018, 16:30

autor: Aquma

Armored Warfare: Assault zmierza na platformy mobilne

Jak poinformował wydawca gry, firma My.com, znane z komputerów PC oraz PlayStation 4 czołgowe Armored Warfare jeszcze w tym miesiącu doczeka się wydania mobilnego.

Czołgi ponownie rozjadą nasze telefony. - Armored Warfare: Assault zmierza na platformy mobilne - wiadomość - 2018-02-02
Czołgi ponownie rozjadą nasze telefony.
ARMORED WARFARE: ASSAULT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Pushkin Game Studio
  2. Wydawca: My.com
  3. Gatunek: MMO
  4. Platformy: AND, iOS
  5. Data premiery: luty 2018 r.

Firma My.com – wydawca stworzonego przez Obsidian Entertainment czołgowego MMO Armored Warfare – poinformowała, że jeszcze w lutym tego roku na rynku pojawi się mobilna wersja wspomnianego tytułu, okraszona podtytułem Assault (pol. Szturm) i dedykowana urządzeniom opartym o systemy Android oraz iOS. Za przygotowanie komórkowego wydania gry odpowiada mało znane Pushkin Game Studio.

Armored Warfare: Assault zaoferuje możliwość wzięcia udziału w starciach PvP (Player vs. Player – pol. Gracz kontra Gracz) w trybie Deathmatch – zarówno większych, szesnastoosobowych, jak i mniejszych, przewidzianych dla sześciu czołgistów. Kolejne zwycięstwa dadzą dostęp do coraz lepszych i bardziej zaawansowanych czołgów (lista obejmuje przeszło 80 maszyn, podzielonych na 4 klasy: ciężkie, szturmowe, snajperskie i zwiadowcze), a także umożliwią rozwój w ramach poziomowego systemu progresji, dzięki któremu uzyskamy dostęp do różnego rodzaju umiejętności specjalnych – np. granatów dymnych, rakiet naprowadzanych czy ataków z powietrza.

Wielka wojna na małym ekranie. - Armored Warfare: Assault zmierza na platformy mobilne - wiadomość - 2018-02-02
Wielka wojna na małym ekranie.
Modele czołgów robią dobre wrażenie. - Armored Warfare: Assault zmierza na platformy mobilne - wiadomość - 2018-02-02
Modele czołgów robią dobre wrażenie.

Armored Warfare: Assault będzie działało w oparciu o znany silnik Unreal Engine 4, który zapewnia wysokiej klasy wrażenia wizualne i zaawansowaną fizykę obiektów. Twórcy zadbają też o odpowiednie przystosowanie interfejsu – możliwe ma być np. kierowanie zarówno samym czołgiem, jak i jego wieżyczką z wykorzystaniem tylko jednej dłoni.

  1. My.com – strona oficjalna