Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Armored Warfare: Assault (iOS)
OkładkaArmored Warfare: Assault (iOS)

Armored Warfare: Assault

Armored Warfare: Assault jest przeznaczoną do rozgrywek wieloosobowych grą akcji z czołgami w roli głównej, dedykowaną platformom mobilnym. Tytuł może się pochwalić kilkoma trybami gry i zaawansowaną grafiką, stworzoną w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

Akcji | czołgi | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Armored Warfare: Assault Premiera

22lut2018

AND iOS

producent: Pushkin Game Studio wydawca: My.com

Gry podobne do Armored Warfare: Assault

Tanki Online Mobile

World of Tanks Blitz

World of Warships: Legends

Armored Warfare to gra z gatunku MMO, która stawia gracza w roli czołgisty. Tytuł zagościł najpierw na platformach stacjonarnych (PC oraz PlayStation 4) za sprawą studia Obsidian Entertainment. Przeznaczone dla AND i iOS wydanie okraszone podtytułem Assault stara się wiernie odwzorować tamto doświadczenie na ekranie telefonu lub tabletu. Za stworzenie tej produkcji odpowiada Pushkin Game Studio.

Mechanika

Armored Warfare: Assault oddaje do dyspozycji graczy kilkadziesiąt czołgów, podzielonych na cztery klasy: ciężkie, szturmowe, snajperskie oraz zwiadowcze. Pojazd obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a naszym zadaniem jest niszczenie maszyn kontrolowanych przez pozostałych uczestników rozgrywki. Gra wykorzystuje mechanikę szybkiego wskrzeszania, dzięki czemu nie tracimy czasu i możemy błyskawicznie powrócić do akcji. Wraz z kolejnymi bitwami i osiąganymi zwycięstwami rozwijamy maszyny i załogi, uzyskując dostęp do specjalnych umiejętności i modułów, takich jak ataki z powietrza, naprowadzane rakiety czy granaty dymne. Omawiana produkcja posiada interfejs zaprojektowany z myślą o ekranie dotykowym.

Tryby gry

Armored Warfare: Assault na AND i iOS jest produkcją przeznaczoną do zabawy wieloosobowej. Bawić możemy się w dwóch wariantach trybu deathmatch: 3vs3 lub 8vs8.

Kwestie techniczne

Armored Warfare: Assault może się pochwalić wyjątkowo, jak na tytuł mobilny, atrakcyjną oprawą graficzną. Zarówno lokacje, modele pojazdów, jak i efekty cząsteczkowe są szczegółowe i dobrze wykonane. Wrażenie na graczu może zrobić także system oświetlenia. Produkcja studia Pushkin Game działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-16  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Armored Warfare: Assault: 12+

Armored Warfare: Assault Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS