Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Armored Warfare: Assault (AND)

Armored Warfare: Assault

Armored Warfare: Assault jest przeznaczoną do rozgrywek wieloosobowych grą akcji z czołgami w roli głównej, dedykowaną platformom mobilnym. Tytuł może się pochwalić kilkoma trybami gry i zaawansowaną grafiką, stworzoną w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

Akcji | czołgi | elementy symulacyjne

Okładka Armored Warfare: Assault (AND)

wydawca: My.com

data premiery gry:

22lut2018

AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Armored Warfare to gra z gatunku MMO, która stawia gracza w roli czołgisty. Tytuł zagościł najpierw na platformach stacjonarnych (PC oraz PlayStation 4) za sprawą studia Obsidian Entertainment. Przeznaczone dla AND i iOS wydanie okraszone podtytułem Assault stara się wiernie odwzorować tamto doświadczenie na ekranie telefonu lub tabletu. Za stworzenie tej produkcji odpowiada Pushkin Game Studio.

Mechanika

Armored Warfare: Assault oddaje do dyspozycji graczy kilkadziesiąt czołgów, podzielonych na cztery klasy: ciężkie, szturmowe, snajperskie oraz zwiadowcze. Pojazd obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a naszym zadaniem jest niszczenie maszyn kontrolowanych przez pozostałych uczestników rozgrywki. Gra wykorzystuje mechanikę szybkiego wskrzeszania, dzięki czemu nie tracimy czasu i możemy błyskawicznie powrócić do akcji. Wraz z kolejnymi bitwami i osiąganymi zwycięstwami rozwijamy maszyny i załogi, uzyskując dostęp do specjalnych umiejętności i modułów, takich jak ataki z powietrza, naprowadzane rakiety czy granaty dymne. Omawiana produkcja posiada interfejs zaprojektowany z myślą o ekranie dotykowym.

Tryby gry

Armored Warfare: Assault na AND i iOS jest produkcją przeznaczoną do zabawy wieloosobowej. Bawić możemy się w dwóch wariantach trybu deathmatch: 3vs3 lub 8vs8.

Kwestie techniczne

Armored Warfare: Assault może się pochwalić wyjątkowo, jak na tytuł mobilny, atrakcyjną oprawą graficzną. Zarówno lokacje, modele pojazdów, jak i efekty cząsteczkowe są szczegółowe i dobrze wykonane. Wrażenie na graczu może zrobić także system oświetlenia. Produkcja studia Pushkin Game działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 2-16  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Armored Warfare: Assault

Wymagania wiekowe Armored Warfare: Assault

12+

Wymagania sprzętowe Armored Warfare: Assault

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Armored Warfare: Assault zadebiutowało na urządzeniach mobilnych
Armored Warfare: Assault zadebiutowało na urządzeniach mobilnych

wiadomość22 lutego 2018

Armored Warfare: Assault rozpoczyna ofensywę na urządzeniach mobilnych. Produkcja zadebiutowała w modelu free-to-play, na smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android.

Armored Warfare: Assault zmierza na platformy mobilne
Armored Warfare: Assault zmierza na platformy mobilne

wiadomość1 lutego 2018

Jak poinformował wydawca gry, firma My.com, znane z komputerów PC oraz PlayStation 4 czołgowe Armored Warfare jeszcze w tym miesiącu doczeka się wydania mobilnego.

AND
iOS