Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2018, 17:12

autor: Vergil

Data premiery Red Dead Redemption 2

Miłośnicy twórczości studia Rockstar Games będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Deweloperzy podzielili się z graczami datą premiery Red Dead Redemption II – jak się okazuje, przyjdzie nam poczekać na tę produkcję aż do jesieni.

Firma Rockstar Games podzieliła się z graczami oficjalną datą premiery gry Red Dead Redemption II. Jak się okazuje, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na tę produkcję. Tytuł zadebiutuje bowiem dopiero 26 października 2018 roku.

Co spowodowało kolejną obsuwę? Autorzy przekonują, że choć mieli nadzieję, iż tytuł trafi na sklepowe półki wcześniej, wciąż potrzebują czasu na wprowadzenie szlifów. Deweloperzy nie omieszkali przy tym przeprosić wszystkich, którzy czują się rozczarowani, a także podziękować fanom za cierpliwość oraz wyrazić nadzieję, że po premierze Red Dead Redemption II gracze jednogłośnie stwierdzą, iż warto było czekać na tę pozycję. Kolejne informacje na temat gry mają ujrzeć światło dzienne w nadchodzących tygodniach.

Widzisz tę górę, mój wierny rumaku? W październiku spróbujemy się na nią wdrapać. - Data premiery Red Dead Redemption 2 - wiadomość - 2018-02-01
Widzisz tę górę, mój wierny rumaku? W październiku spróbujemy się na nią wdrapać.

Nim pozostawimy Was sam na sam z paczką nowych zrzutów ekranu opublikowanych przez Rockstar Games, przypominamy, że akcja tej produkcji zostanie osadzona przed wydarzeniami przedstawionymi w Red Dead Redemption. W trakcie rozgrywki wcielimy się w Arthura Morgana, czyli typa spod ciemnej gwiazdy pracującego dla słynnego Dutcha Van der Linde'a. Jak łatwo można się domyślić, będziemy mieć do czynienia z rzezimieszkiem żyjącym z napadów i rabunków, który w razie konieczności nie zawaha się pociągnąć za spust; najpewniej nie bez powodu protagonista dzierży w ręku rewolwer nawet w trakcie sielskiej (czy na pewno?) przejażdżki z piękną białogłową.

Data premiery Red Dead Redemption 2 - ilustracja #2
Data premiery Red Dead Redemption 2 - ilustracja #3
Data premiery Red Dead Redemption 2 - ilustracja #4
Data premiery Red Dead Redemption 2 - ilustracja #5
Data premiery Red Dead Redemption 2 - ilustracja #6
Data premiery Red Dead Redemption 2 - ilustracja #7