Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2018, 12:56

autor: Movis

Start alfy Hunt: Showdown, data premiery operacji Chimera w Rainbow Six Siege i inne wieści

Dziś piszemy o początku zamkniętych alfa-testów kooperacyjnej strzelanki Hunt: Showdown i prawdopodobnej marcowej premierze nowej operacji w Rainbow Six: Siege, rzucamy też okiem na patch 1.2.1 do Assassin's Creed Origins i datę konsolowej premiery samochodówki OnRush. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dziś rusza zamknięta alfa Hunt: Showdown

Każda kula się liczy, każdy dźwięk to trop. - Start alfy Hunt: Showdown, data premiery operacji Chimera w Rainbow Six Siege i inne wieści - wiadomość - 2018-02-02
Każda kula się liczy, każdy dźwięk to trop.

Łowcy potworów mają z czego wybierać na początku 2018 roku. Niedawno swoją premierę miały konsolowe edycje Monster Hunter: World, a wraz z końcem stycznia wybrani szczęśliwcy mogą wypróbować ciekawy tytuł Hunt: Showdown. Firma Crytek zapowiedziała zamknięte testy alfa swojej kooperacyjno-rywalizacyjnej strzelanki jakiś czas temu. Wczoraj wystartowali streamerzy (gra zaczęła trendować w serwisie Twitch.tv), którzy wedle wytycznych powinni jednak skończyć swoje transmisje do środowego przedpołudnia.

W chwili pisania tej wiadomości producent potwierdził, że jeszcze dziś pierwsza fala wylosowanych graczy powinna uzyskać dostęp do produkcji. Jeśli zapisaliście się do tego newslettera, to na wszelki wypadek rzucajcie okiem na swoje skrzynki pocztowe, nigdy nic nie wiadomo. Standardowo, na początku wpuszczona zostanie jedynie niewielka garstka użytkowników, a jeśli serwery będą wystarczająco stabilne, to „brama” zostanie otwarta nieco szerzej i pobawić się będą mogły kolejne turnusy.

Na ten moment nie mamy informacji o planowanym końcu zamkniętej alfy.

Pracownik Ubisoftu zdradził datę premiery Operacji Chimera?

Niejaki Craig Robinson, odpowiedzialny w firmie Ubisoft za kontakt ze społecznością, podzielił się na Twitterze niepozorną wiadomością. Każdy użytkownik, który rozegra mecz w strzelance Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przed nadchodzącą premierą operacji Chimera, będzie mógł nieodpłatnie odebrać zestaw Ash Sidewinder Elite. Dopytany przez fanów doprecyzował, że „okno” na tę konkretną nagrodę zamyka się 6 marca 2018 roku. Wykorzystując zaawansowane metody dedukcji, których nie powstydziłby się sam Sherlock Holmes, ustaliliśmy, że najprawdopodobniej Chimera zawita na serwery właśnie tego dnia.

Ataki chemiczne, biologiczne, radiacyjne i nuklearne to chleb powszedni jednostki CBRN. - Start alfy Hunt: Showdown, data premiery operacji Chimera w Rainbow Six Siege i inne wieści - wiadomość - 2018-02-02
Ataki chemiczne, biologiczne, radiacyjne i nuklearne to chleb powszedni jednostki CBRN.

Pierwszy sezon roku trzeciego nadal jest nieco tajemniczy. Autorzy gry mają dodać do niej po jednym operatorze z Francji (bohater używający zaawansowanego drona) i Rosji (korzystający z rozpuszczalnych nanobotów). Wszystko podlane jest „toksycznym sosem”, a w centrum uwagi znajdzie się wydarzenie Outbreak. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Biorąc pod uwagę obecny kalendarz produkcji można wnioskować, że na rozpoczynającym się 13 lutego e-sportowym turnieju Six Invitational Ubi zdradzi nam więcej szczegółów Chimery. Premiera dla posiadaczy przepustki sezonowej nastąpi 6 marca, a tydzień później – równo 13 marca – zagrają „zwykli śmiertelnicy”.

Assassin's Creed Origins wprowadza łatkę 1.21

Assassin's Creed Origins, czyli gra roku 2017 według czytelników naszego serwisu, nie spoczywa na laurach po dobrym okresie premierowym. Producent w pocie czoła pracuje nad kodem, co zaowocowało wczorajszą premierą aktualizacji 1.21. Nie jest ona mała, bo w przypadku wersji Uplay na PC do ściągnięcia jest ok. 3 GB nowych danych.

Egipskie przygody nadal bawią wielu graczy. - Start alfy Hunt: Showdown, data premiery operacji Chimera w Rainbow Six Siege i inne wieści - wiadomość - 2018-02-02
Egipskie przygody nadal bawią wielu graczy.

Patch wprowadza sporo poprawek. Wśród nich wyróżnia się odmieniona progresja w trybie Hordy – po sygnałach od graczy Ubi postanowiło trochę ułatwić zawodnikom przekroczenie magicznej fali numer 16. Nieco wygładzono też lawinowo rosnący poziom trudności kolejnych grup przeciwników. Dalsze fixy dotyczą już poszczególnych zadań. Naprawiono questy w najnowszym dodatku The Hidden Ones, ale podstawowa kampania także powinna teraz działać płynniej i bez bugów. Drobniejsze poprawki dotyczą interfejsu użytkownika, animacji postaci i rutyn NPC. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

OnRush wbije się w sklepowe półki 5 czerwca

Zręcznościowa wyścigówka OnRush była jedną z miłych niespodzianek zeszłorocznego Paris Games Week. Niedościgniony w swoim samochodowym fachu zespół Codemasters tym razem postawił na widowiskowe akrobacje i zaginanie praw fizyki w stylowej jeździe po dość ekstremalnych torach. Dotychczas wiedzieliśmy jedynie o ogólnej dacie premiery, ale firma w końcu puściła parę z ust na Facebooku. Konsolowi fani wyczynowej jazdy powinni zaznaczyć w kalendarzach datę 5 czerwca. Wtedy nastąpi premiera na sprzętach Microsoftu i Sony. Pecetowcy otrzymają tytuł nieco później, ale najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

Nowe zrzuty ekranu i informacje o zamówieniach przedpremierowych zobaczycie na oficjalnym blogu. Poniżej można zaś rzucić okiem na infografikę:

Black and Yellow, Black and Yellow... - Start alfy Hunt: Showdown, data premiery operacji Chimera w Rainbow Six Siege i inne wieści - wiadomość - 2018-02-02
Black and Yellow, Black and Yellow...

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Tactical Monsters Rumble Arena
 2. Wildlife Park Gold Reloaded
 3. Hello Kitty Kruisers
 4. SOS
 5. OnRush
 6. World of Warcraft: Battle for Azeroth
 7. Extinction
 8. Wolfenstein II: The New Colossus - The Diaries of Agent Silent Death
 9. Real Farm
 10. This is the Police 2
 11. One Piece: Bounty Rush
 12. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Digital Combat Simulator World wersja 2.5
 2. Treasure Adventure World zwiastun na premierę
 3. This is the Police 2 zwiastun #1 - Z zimną krwią
 4. Wolfenstein II: The New Colossus - The Diaries of Agent Silent Death zwiastun na premierę
 5. Tactical Monsters Rumble Arena zwiastun #1
 6. Battlefield 1: Niespokojne wody Morze Północne
 7. Insurgency: Sandstorm zwiastun #2
 8. Sid Meier's Civilization VI: Rise and Fall Mapucze (PL)
 9. Sword Art Online: Fatal Bullet opening
 10. Call of Duty: WWII - The Resistance zwiastun aktorski (PL)
 11. Mordhau gameplay z wersji alfa
 12. Timothy vs the Aliens zwiastun na premierę
 13. Savant: Ascent zwiastun #1
 14. Pokemon Crystal zwiastun na premierę
 15. MU Ignition zwiastun #1