Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiUSwitchAND
Okładka Hello Kitty Kruisers (AND)
OkładkaHello Kitty Kruisers (AND)

Hello Kitty Kruisers

Hello Kitty Kruisers jest przygotowaną w 3D, zręcznościową grą wyścigową, w której gracze kontrolują postacie znane z kreskówki Hello Kitty. Produkcja przypomina wydawaną na konsolach Nintendo serię Mario Kart.

Wyścigi | seriale animowane | dla dzieci | gokarty | Hello Kitty | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hello Kitty Kruisers Premiera

17sty2014

AND

21mar2014

WiiU

24kwi2018

Switch

Wydane na AND, Switch i WiiU Hello Kitty Kruisers to zrealizowana w trzech wymiarach, zręcznościowa gra wyścigowa, w której pod kontrolę graczy oddane zostają postacie znane z kreskówki Hello Kitty. Rozgrywka przypomina tę z cenionej przez fanów serii Mario Kart. Za stworzenie tytułu odpowiadają firmy Scarab Entertainment, Bergsala Lightweight LLC oraz Rising Star Games.

Mechanika

W Hello Kitty Kruisers na platformie AND, Switch i WiiU akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Rozgrywka ma charakter mocno zręcznościowy. Po kolorowych trasach jeździmy śmiesznymi pojazdami (najczęściej przypominającymi gokarty, jednak zdarzają się także inne, w tym pływające i latające), starając się dotrzeć do mety jako pierwsi. Na torach znaleźć można również różnego rodzaju przeszkody oraz przedmioty, które wpływają na rozgrywkę – czy to przyspieszając nas, obdarzając naszego kierowcę dodatkowymi zdolnościami, czy też utrudniając życie rywalom. Do dyspozycji graczy oddano kilkoro bohaterów i pojazdów oraz parę tras w różnych wariantach.

Tryby gry

Wydane na AND, Switch i WiiU Hello Kitty Kruisers pozwala bawić się samotnie albo w ramach czteroosobowego trybu multiplayer – w przypadku platform mobilnych jest on oparty o sieć Internet, zaś w wersje na WiiU i Switch z przyjaciółmi grać możemy także lokalnie, na podzielonym ekranie.

Kwestie techniczne

Hello Kitty Kruisers działa w oparciu o silnik Unity. Oprawa graficzna jest trójwymiarowa i pełna przemawiających do najmłodszych, intensywnych barw, ale równocześnie prosta pod względem technologicznym. W przypadku wersji mobilnych uproszczenia w zakresie tekstur i geometrii świata idą zauważalnie dalej.

Ostatnia modyfikacja 31 stycznia 2018

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Klasyfikacja PEGI Hello Kitty Kruisers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
WiiU
Switch
AND