Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSANDPC
Okładka Teddy Floppy Ear: The Race (iOS)

Teddy Floppy Ear: The Race

Miś Uszatek: Wyścigi Gokartów

Zręcznościowa gra wyścigowa z bohaterami kultowej serii bajek telewizyjnych w rolach głównych. Uszatek oraz jego przyjaciele biorą udział w emocjonujących rajdach na malowniczych trasach Zwierzątkowa.

Wyścigi | TPP | seriale animowane | gokarty | bajki | polskie

Okładka Teddy Floppy Ear: The Race (iOS)

data premiery gry:

2maj2012

PC

18lip2012

iOS

17lut2015

AND

Miś Uszatek: Wyścigi Gokartów to odpowiedź studia deweloperskiego Forever Entertainment na popularność takich gier jak Mario Kart czy ModNation Racers. Twórcy postanowili przy tym wykorzystać postaci z kultowej dobranocki.

Akcja gry Teddy Floppy Ear: The Race przenosi graczy do miasteczka Animalville (w polskiej wersji: Zwierzątkowo), którego mieszkańcy emocjonują się zmaganiami ligi gokartowej. Uszatek oraz jego przyjaciele postanawiają wziąć udział w rywalizacji kierowców i zdobyć okazały puchar.

Wyścigi w grze rozgrywane są na pięciu urokliwych trasach, zarówno w dzień, jak i w nocy. Do dyspozycji graczy oddano w sumie 10 modeli gokartów, które mogą stanąć na starcie zawodów. Dodatkowo samochody można poddawać tuningowi, modyfikując wygląd i zwiększając osiągi. Zastosowany model jazdy ma stricte zręcznościowy charakter, a w trakcie zabawy korzystać można z rozmaitych power-upów.

Twórcy gry Miś Uszatek: Wyścigi Gokartów przygotowali łącznie pięć trybów rozgrywki. Poza opcją rywalizacji z komputerową sztuczną inteligencją istnieje także możliwość zmagań wieloosobowych z udziałem maksymalnie pięciu graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Teddy Floppy Ear: The Race

odpowiednia dla każdego wieku

PC
iOS
AND