Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCXONEPS4
Okładka Real Farm (PC)

Real Farm

Real Farm Sim

Symulator rolniczy od Triangle Studios. W Real Farm Sim gracz wciela się w rolnika, który stopniowo gromadzi coraz większy majątek i pracuje na swoją reputację.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Okładka Real Farm (PC)

producent: Triangle Studios

wydawca: Soedesco

wydawca PL: APN Promise

Strona oficjalna

data premiery gry:

20paź2017

PC PS4 XONE

Jak wskazuje tytuł, Real Farm Sim jest reprezentantem gatunku symulatorów rolniczych. Produkcja trafiła między innymi na platformę PC, PS4 i XONE, a jej stworzenie wziął na swoje barki zespół Triangle Studios.

Mechanika

W Real Farm Sim gracz wciela się w rolnika, który stopniowo gromadzi coraz większy majątek i zdobywa coraz lepszą reputację. Do jego zadań należy nie tylko dbanie o uprawy i hodowla zwierząt. W toku zmagań musi bowiem nieustannie powiększać areał pól, handlować (na przykład nadwyżkami plonów), zarządzać pracownikami, a także dbać o rozwój technologiczny prowadzonej przez siebie działalności poprzez zakup coraz bardziej zaawansowanych pojazdów i maszyn. Należy przy tym pamiętać, że po piętach nieustannie depcze nam konkurencja, z kolei działania wszystkich rolników kształtują wirtualną gospodarkę.

Zabawa toczy się w czasie rzeczywistym, a dodatkową atrakcją jest cykl dnia i nocy. Opracowany przez deweloperów model sterowania jest prosty i intuicyjny, natomiast początkujący gracze mogą liczyć na pomoc wyczerpujących samouczków, które wprowadzają ich w meandry rozgrywki.

Tryby gry

Wydane na platformę PC, PS4 i XONE Real Farm Sim oferuje dwa tryby gry. Pierwszym z nich jest kariera, podczas której przychodzi nam prześledzić historię rolnika awansującego od pracownika gospodarstwa aż do potentata rolniczego. Drugim modułem jest tryb gry swobodnej, w którym autorzy nie stawiają przed nami żadnych konkretnych celów, pozwalając rozwijać farmę we własnym stylu i tempie.

Kwestie techniczne

Real Farm Sim może się pochwalić wysokiej jakości grafiką – uwagę zwraca zarówno pełne szczegółów otoczenie (na czele z bogatą roślinnością), jak i zaprojektowane z dbałością o detale pojazdy i maszyny. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że opisywana produkcja może działać w rozdzielczości 4K.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 4,6 / 10 na podstawie 25 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,3 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 109,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Real Farm

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Real Farm

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.7 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GT 670 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7

PC
PS4
XONE