Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeSwitchPS5XSXPCPS4XONE
Okładka Real Farm: Premium Edition (Switch)
OkładkaReal Farm: Premium Edition (Switch)

Real Farm: Premium Edition

Real Farm Sim | Real Farm

Symulator rolniczy od Triangle Studios. W Real Farm Sim gracz wciela się w rolnika, który stopniowo gromadzi coraz większy majątek i pracuje na swoją reputację.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Real Farm: Premium Edition Premiera

20paź2017

PC PS4 XONE

10lis2021

Switch XSX PS5

producent: Soedesco wydawca: Soedesco wydawca PL: APN Promise Strona oficjalna

Jak wskazuje tytuł, Real Farm Sim jest reprezentantem gatunku symulatorów rolniczych. Produkcja trafiła między innymi na platformę PC, PS4 i XONE, a jej stworzenie wziął na swoje barki zespół Triangle Studios.

Mechanika

W Real Farm Sim gracz wciela się w rolnika, który stopniowo gromadzi coraz większy majątek i zdobywa coraz lepszą reputację. Do jego zadań należy nie tylko dbanie o uprawy i hodowla zwierząt. W toku zmagań musi bowiem nieustannie powiększać areał pól, handlować (na przykład nadwyżkami plonów), zarządzać pracownikami, a także dbać o rozwój technologiczny prowadzonej przez siebie działalności poprzez zakup coraz bardziej zaawansowanych pojazdów i maszyn. Należy przy tym pamiętać, że po piętach nieustannie depcze nam konkurencja, z kolei działania wszystkich rolników kształtują wirtualną gospodarkę.

Zabawa toczy się w czasie rzeczywistym, a dodatkową atrakcją jest cykl dnia i nocy. Opracowany przez deweloperów model sterowania jest prosty i intuicyjny, natomiast początkujący gracze mogą liczyć na pomoc wyczerpujących samouczków, które wprowadzają ich w meandry rozgrywki.

Tryby gry

Wydane na platformę PC, PS4 i XONE Real Farm Sim oferuje dwa tryby gry. Pierwszym z nich jest kariera, podczas której przychodzi nam prześledzić historię rolnika awansującego od pracownika gospodarstwa aż do potentata rolniczego. Drugim modułem jest tryb gry swobodnej, w którym autorzy nie stawiają przed nami żadnych konkretnych celów, pozwalając rozwijać farmę we własnym stylu i tempie.

Kwestie techniczne

Real Farm Sim może się pochwalić wysokiej jakości grafiką – uwagę zwraca zarówno pełne szczegółów otoczenie (na czele z bogatą roślinnością), jak i zaprojektowane z dbałością o detale pojazdy i maszyny. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że opisywana produkcja może działać w rozdzielczości 4K.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Real Farm: Premium Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Real Farm Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 2.7 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GT 670 lub lepsza
  • 5 GB HDD
  • Windows 7
PC
PS4
XONE
Switch
XSX
PS5