Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiANDiOS
Okładka One Piece: Bounty Rush (AND)
OkładkaOne Piece: Bounty Rush (AND)

One Piece: Bounty Rush

Sieciowa bijatyka 4 na 4 przeznaczona do zabawy w multiplayerze. Produkcja została oparta na popularnej mandze One Piece, opowiadającej o przygodach pirata Monkey D. Luffy’ego.

Bijatyki | zagraj za darmo | manga i anime | One Piece

Kolekcja gier
Obserwuj grę

One Piece: Bounty Rush Premiera

31sty2019

AND iOS

One Piece: Bounty Rush to aplikacja stworzona przez firmę Bandai Namco. Produkcja przeznaczona na platformę AND i iOS powstała w oparciu o mangę One Piece autorstwa Eiichiro Ody. Opowiada ona o przygodach kapitana Monkey D. Luffy’ego, dowodzącego załogą Słomkowego Kapelusza, który stara się zostać najsłynniejszym piratem.

Mechanika

Gra dość luźno traktuje oryginalną historię, gdyż jest to produkcja przeznaczona do multiplayera, w którym po prostu walczymy o łupy. One Piece: Bounty Rush najprościej określić mianem sieciowej bijatyki. Potyczki toczą ze sobą dwie drużyny składające się z czterech graczy każda. Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, więc podczas zabawy członkowie zespołów muszą wykazać się zręcznością i dobrym opanowaniem postaci oraz kombinacji ciosów. Nie bez znaczenia jest jednak współpraca. Deweloperzy przyszykowali bowiem kilka klas postaci, różniących się od siebie umiejętnościami. Fighter jest szybki i dość silny, Warrior wolniejszy, ale wytrzymalszy, Supporter to oczywiście postać wsparcia, Shooter specjalizuje się w atakach dystansowych, a Swordsman walczy przy użyciu broni białej.

Potyczki rozgrywane są na dość dużych arenach, na których znajdują się rozmaite przeszkody, np. drewniane barykady, beczki itd. Można je wykorzystywać na swoją korzyść, chowając się np. przed strzałami przeciwnika.

Kwestie techniczne

One Piece: Bounty Rush w wersji na platformę AND i iOS rozprowadzane jest w modelu biznesowym free-to-play. Firma Bandai Namco zarabia na mikropłatnościach przyśpieszających postępy dokonywane w grze.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: max 8  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe One Piece: Bounty Rush: 12+

One Piece: Bounty Rush Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS