Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

16. survival horror

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 16. Najpopularniejsze gry o tematyce survival horror.

PC
PC Windows286 WWW1
PlayStation
Sony PlayStation 522 Sony PlayStation 4127 Sony PlayStation 361 Sony PlayStation 224 Sony PlayStation 116 PlayStation Portable8 PlayStation Vita18
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S23 Microsoft XBOX ONE114 Microsoft Xbox 36062 Microsoft Xbox9
Mobile
Android18 Apple iOS23 Windows Phone4
Nintendo
Nintendo Switch62 Nintendo Wii16 Nintendo DS2 Nintendo Wii U8 Nintendo 3DS3
Game Boy Advance
Nintendo GameCube8
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

survival horror
Zombeer
Zombeer

Akcji 22 stycznia 2014

Zombeer to stworzona przez hiszpańskie studio deweloperskie Moonbite Games gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), stanowiąca pastisz popularnych survival-horrorów. Gracz wciela się w rolę bohatera, który zainfekowany zostaje wirusem zmieniającym ludzi w zombie. Jedynym sposobem na powstrzymanie procesu transformacji jest regularna konsumpcja piwa.

PCPS3

Claire
Claire

Przygodowe 8 lipca 2014

Survival horror, którego akcja rozgrywa się w dwuwymiarowym środowisku. Za produkcją stoi niezależne studio Hailstorm Games, a inspirację dla zespołu stanowiły takie klasyki, jak Silent Hill oraz Clockwork. Gracz wciela się w rolę tytułowej bohaterki, która w tajemniczych okolicznościach znalazła się w opanowanej przez potwory szkole. Dziewczyna musi stawić czoła nie tylko samym straszydłom, lecz także koszmarom ze swej przeszłości.

PC

Vaccine
Vaccine

Przygodowe 21 lutego 2017

Survival horror inspirowany klasycznymi odsłonami cyklu Resident Evil. Gracz wciela się w jednego z członków oddziału bio-hazard, w którego skórze przemierza upiorną rezydencję, szukając szczepionki dla towarzysza zainfekowanego śmiertelnym wirusem. Na realizację powierzonego zadania ma zaledwie trzydzieści minut – jeśli w tym czasie nie uda mu się wrócić z lekarstwem do chorego i odkryć tajemnicy domostwa, zmagania rozpoczną się od nowa.

PCPS4XONEWiiU

Dead Frontier
Dead Frontier

Akcji 15 października 2011

Przeglądarkowa, zręcznościowa gra MMO z gatunku survival horroru, w której wybijamy hordy śmiercionośnych zombie. Jako mieszkaniec miasteczka Fairview wybieramy profesję z szeregu wykonywanych zawodów, otrzymując tym sposobem odpowiednie bonusy i wybieramy się na rzeź zarażonych już wcześniej mieszkańców. Gra posiada trójwymiarową grafikę z widokiem z góry.

WWW

Bitter Tides
Bitter Tides

Przygodowe prace wstrzymane

Utrzymana w konwencji survival horroru hybryda gry przygodowej i skradanki. W Bitter Tides trafiamy do miejsca rodem z sennego koszmaru, nie wiedząc, gdzie jesteśmy oraz co się dzieje dookoła. Przemierzamy przyprawiające o dreszcze lokacje i rozwiązujemy zagadki środowiskowe, poznając informacje na temat świata przedstawionego; musimy przy tym za wszelką cenę unikać pułapek oraz konfrontacji z adwersarzami.

PC