Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka ILL (PC)
OkładkaILL (PC)

ILL PC

Gra akcji FPP utrzymana w konwencji survival horroru. W ILL przemierzamy ponure lokacje i walczymy z przerażającymi przeciwnikami. Gra działa w oparciu o technologię Unreal Engine 5 i może się pochwalić dopracowaną grafiką oraz realistyczną fizyką.

Akcji | FPP | survival horror | horror | indie | Find Your Next Game | bardzo brutalne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ILL Premiera PC

2024

Steam

2024

producent: Team Clout wydawca: Team Clout

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

ILL jest grą akcji utrzymaną w konwencji survival horroru. Produkcja została opracowana przez niezależny rosyjski zespół Team CLOUT i była finansowana za pośrednictwem serwisu Patronite.

Fabuła

ILL nie sili się na straszenie graczy skomplikowaną fabułą. Zamiast tego tytuł stawia na prostą do zrozumienia historię.

Mechanika

W ILL akcję oglądamy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Podczas rozgrywki przemierzamy ponure lokacje i mierzymy się z przerażającymi monstrami, których wygląd budzi skojarzenia z bestiami z filmu Coś czy adwersarzami z gier Dead Space lub Resident Evil. Wrogów eliminujemy, robiąc użytek przede wszystkim z broni palnej.

Kwestie techniczne

ILL działa w oparciu o technologię Unreal Engine 5. Produkcja robi doskonały użytek z możliwości tego silnika. Wrażenie robią zarówno pełne detali projekty lokacji oraz zaawansowana fizyka, jak i szczegółowi, niezwykle realistycznie animowani przeciwnicy, których ciała ulegają uszkodzeniom w czasie rzeczywistym.

Ostatnia modyfikacja 21 lipca 2023

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe ILL: 18+