Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

4. motocyklowe

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 4. Najpopularniejsze gry o tematyce motocyklowe.

PC
PC Windows85
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 55 Sony PlayStation 446 Sony PlayStation 326 Sony PlayStation 210 Sony PlayStation 12 PlayStation Portable3 PlayStation Vita8
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S4 Microsoft XBOX ONE43 Microsoft Xbox 36025 Microsoft Xbox3
Mobile
Android8 Apple iOS10 Windows Phone1
Nintendo
Nintendo Switch20 Nintendo Wii4 Nintendo DS3
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS2 Game Boy Advance2 Nintendo GameCube2
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

motocyklowe
Joe Danger
Joe Danger

Zręcznościowe 8 czerwca 2010

Gra zręcznościowa z tytułowym kaskaderem w roli głównej, stworzona przez studio Hello Games. Głównym celem zabawy w Joe Danger jest wykonywanie niebezpiecznych trików, bicie rekordów i zabawianie publiczności.

PCX360PS3PSV

Moto Racer 15th Anniversary
Moto Racer 15th Anniversary

Wyścigi 18 listopada 2011

Odświeżona wersja klasycznej gry wyścigowej studia Delphine Software, przygotowana dla uczczenia 15 rocznicy premiery oryginału. W grze zasiadamy za kierownicą potężnych i szybkich jednośladów, aby ścigać się w jednym z trzech dostępnych trybów zabawy: Moto GP, Supercross oraz Freestyle.

PCANDiOS

Batman: Gotham City Racer
Batman: Gotham City Racer

Wyścigi 19 kwietnia 2001

Gra samochodowa, pozwalająca nam wcielić się w jednego z bohaterów i zadbać o porządek w Gotham City, albo siać pożogę w skórze jednego ze złoczyńców, uciekającego przed Batmanem i jego towarzyszami. Tytuł został oparty na motywach serialu animowanego, znanego w Polsce pod nazwą Nowe przygody Batmana.

PS1

Urban Trial Freestyle
Urban Trial Freestyle

Zręcznościowe 20 lutego 2013

Zręcznościowa gra „wyścigowa”, za którą odpowiada polskie studio Tate Interactive. Przenosimy się w niej do opuszczonych dzielnic miasta, aby zasiąść za sterami motorów i walczyć o jak najlepsze wyniki na 20 skomplikowanych trasach. Produkcja ma rozbudowane opcje online, dzięki którym możemy śledzić i pobijać rekordy znajomych.

PCPS3iOSPSV3DS

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2
Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2

Wyścigi 8 lutego 2019

Kontynuacja oficjalnej gry na licencji zawodów Monster Energy Supercross. Bierzemy udział w wyścigach motocyklowych typu supercross, mierząc się ze znanymi zawodnikami na torach pełnych rozmaitych przeszkód.

PCPS4XONESwitch

RS Riding Spirits
RS Riding Spirits

Wyścigi 9 września 2002

Dynamiczna gra wyścigowa, w której zasiadamy za sterami jednego z kilkuset dostępnych motocykli. Podstawowy punkt programu stanowi rozbudowana kariera, w której zdobywane pieniądze przeznaczamy na nowe części lub maszyny.

PS2

Traffic Rider
Traffic Rider

Wyścigi 23 grudnia 2015

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych prosta gra wyścigowa z elementami endless runnera, opracowana przez Sonera Karę i jego studio SK Games. W grze Traffic Rider akcję obserwujemy z oczu motocyklisty, mknącego na złamanie karku szosami pełnymi innych pojazdów. Model jazdy przypomina tu tradycyjne gry wyścigowe – możemy więc przyspieszać, zwalniać i płynnie kontrolować pozycję jednośladu na drodze.

ANDiOS

MXGP 2: The Official Motocross Videogame
MXGP 2: The Official Motocross Videogame

Wyścigi 8 kwietnia 2016

Kontynuacja poświęconej motocrossowi gry wyścigowej z 2014 roku, za której powstanie odpowiada ponownie doświadczone włoskie studio Milestone, znane m.in. z takich serii, jak SBK: Superbike czy MotoGP. W MXGP 2: The Official Motocross Videogame rozgrywka koncentruje się w szczególności na trybie kariery, w którym wcielamy się w młodego zawodnika, prowadząc go poprzez kolejne szczeble w rankingach MXGP.

PCPS4XONE

Castrol Honda Superbike World Champions
Castrol Honda Superbike World Champions

Wyścigi 20 maja 1998

Symulator wyścigów wydany we współpracy z organizatorami Motocyklowych Mistrzostw Świata 1997, który pozwala graczom ścigać się wspaniałymi motocyklami ze stajni Castrol Honda.

PC

Motorbike
Motorbike

Zręcznościowe 25 czerwca 2013

Zręcznościowa gra z motocyklami w roli głównej. Podobnie jak w przypadku popularnej serii Trials, gracze muszą pokonać na dwuśladzie skomplikowane i szalone trasy, pełne pułapek, ruchomych mostów, zapadni oraz innych przeszkód. Produkcja posiada również lokalny tryb co-op.

PS3

Castrol Honda Superbike 2000
Castrol Honda Superbike 2000

Wyścigi 5 sierpnia 1999

Symulator wyścigów motocyklowych, w którym na pierwszym planie jest motor Honda RVF-RC45. Produkcja stawia na realistyczne podejście do tematu i wierne odwzorowanie warunków panujących na torze. Autorzy przygotowali kilka trybów rozgrywki solowej oraz multiplayer dla maksimum sześciu osób.

PC

Disney Sports Motocross
Disney Sports Motocross

Wyścigi 31 marca 2003

Kolejna gra o tematyce motocyklowej. Tym razem za sterami zasiadają najsłynniejsze postaci z bajek Disneya, między innymi Myszka Miki, Kaczor Donald, czy Goofy.

GBA

Joe Danger Touch
Joe Danger Touch

Zręcznościowe 10 stycznia 2013

Joe Danger Touch to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w tytułowego kaskadera i wykonuje różne, efektowne ewolucje. Tytuł oprócz powietrznych akrobacji oferuje także szereg innych wyzwań takich jak omijanie przeszkód czy konieczność jednoczesnego wykonywania wielu czynności.

ANDiOS

Trials 2 Second Edition
Trials 2 Second Edition

Wyścigi 5 marca 2008

Trials 2 Second Edition to gra zręcznościowa od studia RedLynx. Tematem podejmowanym w omawianym produkcie są kaskaderskie popisy motocyklowe, a główną platformą dystrybucji oraz wsparcia dla projektu jest należący do firmy Valve system Steam.

PC

MX Nitro
MX Nitro

Zręcznościowe 14 lutego 2017

Zwariowane wyścigi motocrossowe, opracowane przez studio Saber Interactive. Gracze biorą udział w zmaganiach na ponad 40 zróżnicowanych trasach, dosiadając rozmaitych motocykli terenowych. W zależności od wybranego wariantu rozgrywki celem może być przekroczenie linii mety na pierwszym miejscu lub zdobycie przewagi punktowej nad rywalami – ukoronowanie naszych wysiłków stanowi natomiast starcie z jednym z trzynastu bossów.

PCPS4XONE

Harley Davidson: Road Trip
Harley Davidson: Road Trip

Symulacje 6 lipca 2010

Harley Davidson: Road Trip to gra stworzona przez firmę Destineer we współpracy ze znanym producentem motocykli. Gracz wciela się w rolę „harley'owca” i przemierza Stany Zjednoczone przygotowując relacje dla prestiżowego czasopisma HOG Magazine. Rozgrywka łączy elementy symulacji, zręcznościowych wyścigów oraz przygodówki.

Wii

Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars
Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars

Wyścigi 1 października 2004

Niskobudżetowa gra wyścigowa, w której zasiada się za kierownicami motocykli tytułowego japońskiego wytwórcy. Opisywany produkt jest dziełem firmy Kuju Entertainment.

PCPS2

Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally
Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally

Wyścigi 27 listopada 2006

Harley-Davidson Motorcycles: Race to the Rally jest produktem, który powinien w głównej mierze zainteresować sympatyków dwóch kółek, a konkretnie miłośników chopperów.

PC

Big Air Freestyle
Big Air Freestyle

Wyścigi 13 września 2002

Zwariowana zręcznościówka, w której przejmujemy kontrolę nad jedną z kilkunastu maszyn motocrossowych, a następnie bierzemy udział w serii wyścigów lub wyjątkowo efektownych popisów kaskaderskich.

GCN

MX vs. ATV Untamed
MX vs. ATV Untamed

Wyścigi 18 grudnia 2007

Kolejna część bardzo popularnej serii niezbyt skomplikowanych ścigałek. Zasiadamy między innymi za sterami motocykli enduro, quadów, czy profesjonalnie przygotowanych aut terenowych.

X360PS3PS2PSPWiiNDS

Gravity Rider
Gravity Rider

Zręcznościowe 6 września 2018

Gra zręcznościowa, w której wcielamy się w motocyklistę przemierzającego kręte tory przeszkód i starającego się dotrzeć do mety w jednym kawałku. Oprócz skoczni i ramp, na torach czekają też zagadki grawitacyjne; poza tym w toku zmagań odblokowujemy modyfikacje zwiększające możliwości naszego jednośladu.

ANDiOS

Trials HD
Trials HD

Zręcznościowe 12 sierpnia 2009

Trials HD to widowiskowa zręcznościówka, wyprodukowana przez studio deweloperskie RedLynx. Gracz kieruje poczynaniami odważnego kaskadera, który nie bacząc na ryzyko poważnych kontuzji, próbuje na swoim motocyklu w spektakularny sposób pokonać karkołomne tory przeszkód. Atutem gry jest zaawansowany silnik fizyczny, pozwalający symulować zachowanie się maszyny i śmiałka w powietrzu.

X360

Super Night Riders
Super Night Riders

Wyścigi 22 lutego 2016

Zręcznościowa gra wyścigowa inspirowana klasykami z przełomu lat 80. i 90. Jest to ulepszona wersja gry Night Riders, wydanej wcześniej m.in. na urządzeniach mobilnych oraz konsoli przenośnej PlayStation Vita. W Super Night Riders wcielamy się w postać utalentowanej motocyklistki imieniem Alice, znanej pod pseudonimem „red rider”. Produkcja pozbawiona jest klasycznej warstwy fabularnej i koncentruje się na wyzwaniach motocyklowych.

PCPS4XONE

LocoCycle
LocoCycle

Akcji 22 listopada 2013

Gra akcji stworzona przez studio Twisted Pixel Games, znane z takich produkcji jak 'Splosion Man czy The Gunstringer. Gracze kierują inteligentnymi motocyklami, specjalizującymi się w szybkim i skutecznym eliminowaniu żywych celów.

PCXONEX360