Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCSwitchPS4PS5XSXXONE
Okładka TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 (PC)
OkładkaTT Isle of Man: Ride on the Edge 3 (PC)

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3

TT Isle of Man 3

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 to trzecia gra wyścigowa na licencji najtrudniejszych motocyklowych zawodów świata na tytułowej Wyspie Man. Główną nowością w „trójce” jest otwarty świat, dostępny obok tradycyjnych tras.

Wyścigi | motocyklowe | Find Your Next Game

Kolekcja gier
Obserwuj grę

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 Premiera

11maj2023za 43dni

PC PS4 XONE Switch PS5 XSX

Gry podobne do TT Isle of Man: Ride on the Edge 3

RIDE 4

RiMS Racing

MotoGP 21

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 to trzecia odsłona serii gier motocyklowych, które skupiają się na zawodach zwanych najtrudniejszym wyścigiem jednośladów na świecie, czyli tytułowym Tourist Trophy organizowanym na Wyspie Man od 1907 roku. Za jej stworzenie odpowiada, tak jak wcześniej, studio KT Racing, a dokładniej wydzielony zeń zespół o nazwie RaceWard Studio. Wydawcą ponownie jest firma Nacon.

Gameplay

Gra powstała na oficjalnej licencji wspomnianej imprezy, co oznacza, że zawiera trasy, maszyny czy zawodników, którzy uczestniczyli w prawdziwej rywalizacji w sezonie 2022. Deweloper odtworzył też cały obszar Wyspy Man, oddając w ręce graczy otwarty świat składający się z 200 kilometrów dróg. Eksplorując go, można natrafić na specjalne wyzwania i inne interesujące punkty.

Oprócz tego w TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 nie zabrakło 32 tradycyjnych torów – zarówno współczesnych, jak i historycznych. Na pierwszy plan wysuwa się wśród nich 60-kilometrowa pętla na Wyspie Man, ale są dostępne również trasy w innych częściach świata.

Ponadto do dyspozycji otrzymujemy 40 zawodników i motocykli w klasach Superbike i Supersport. Maszyny można wszechstronnie ulepszać – to element „odziedziczony” po poprzedniej grze studia RaceWard, czyli RiMS Racing. Z niej również pochodzą ulepszenia fizyki, dzięki którym TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 jest bardziej realistyczne i ma wyraźniej zaznaczony symulacyjny charakter.

Tryby gry

Oprócz rozgrywki jednoosobowej, TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 oferuje sieciowy tryb multiplayer. W grze znalazły się też wyzwania z rankingami, a także cotygodniowe i comiesięczne wydarzenia.

Technologia

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 powstało z użyciem autorskiej technologii studia KT Racing – KT Engine.

Ostatnia modyfikacja 9 marca 2023

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe TT Isle of Man: Ride on the Edge 3: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS5
XSX
PS4
XONE
Switch