Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXONEXSXPS4PS5Switch
Okładka RiMS Racing (PC)

RiMS Racing

RiMS Racing jest grą wyścigową, w której siadamy za kierownicą jednośladu. W produkcji tej nie tylko ścigamy się na torach, ale przygotowujemy swoją maszynę do zmagań jako inżynier oraz mechanik. Tytuł został opracowany przez zespół Raceward Studio.

Wyścigi | motocyklowe | sieciowe | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | elementy symulacyjne

Okładka RiMS Racing (PC)

data premiery gry:

19sie2021za 93dni

PC PS4 XONE Switch PS5 XSX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

RiMS Racing to gra wyścigowa, w której kierujemy motocyklem, a także wcielamy się w inżynierów i mechaników zajmujących się podobnymi maszynami. Produkcja stawia na wysoki poziom realizmu. Za jej opracowaniem stoi włoski zespół deweloperski Raceward Studio, zaś wydawcą jest firma Nacon.

Mechanika

RiMS Racing to ambitna, realistyczna gra wyścigowa, w której zabawa nie kończy się na torze. Poza ściganiem się jednośladami gracz zajmuje się także optymalizowaniem jego osiągów jako inżynier oraz mechanik. Mamy możliwość zdemontowania każdej części każdego z ośmiu wiernie odwzorowanych motocykli (są to Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, Aprilia RSV4, BMW M 1000 RR, Suzuki GSX-R1000R, Honda CBR1000RR, Kawasaki Ninja ZX-10RR oraz Yamaha YZF-R1) i zastąpienia jej czymś wybranym z obszernego katalogu kilkuset części zamiennych oraz elementów pozwalających na personalizację maszyny.

By właściwie kierować swoimi wysiłkami musimy analizować szereg danych, takich jak temperatura tarcz hamulcowych, zachowanie zawieszenia, ciśnienie czy zużycie opon. Podobnym poziomem realizmu charakteryzuje się model jazdy, wspierany przez zaawansowany silnik odpowiadający za kolizję i fizykę obiektów na torze.

RiMS Racing pozwala graczom ścigać się na najsłynniejszych torach znanych z ekranów telewizorów, takich jak Silverstone, Paul Ricard, Laguna Seca, Suzuka czy Nürburgring.

Tryby gry

W RiMS Racing możemy grać samotnie albo z innymi. Gracze lubiący zabawę w pojedynkę mogą rozgrywać pojedyncze wyścigi lub skorzystać z rozbudowanego trybu kariery, w ramach którego zarządzamy także własnym zespołem specjalistów. Na fanów rywalizacji czeka sieciowy moduł wieloosobowy.

Kwestie techniczne

RiMS Racing posiada bardzo ładną, trójwymiarową grafikę, która cechuje się wysokim poziomem realizmu. Na szczególną uwagę zasługują tu modele poszczególnych motocykli, które zostały odwzorowane z wielką dbałością o detale.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Wymagania wiekowe RiMS Racing

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe RiMS Racing

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza
  • 16 GB HDD
  • Windows 10 64-bit
PC
PS4
XONE
Switch
PS5
XSX