Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania główne (1) | Rozdział 4 | Solucja Wiedźmin poradnik Wiedźmin

Zadania główne rozdziału czwartego

Najważniejsze questy w tym rozdziale to: Q4.90. Kręgi na wodzie wraz z kontynuacją w queście Q4.107. Wolne elfy , a także swoista powtórka ze Słowackiego w queście Q4.105. W pełnym słońcu . Quest Q4.93. Alvin będzie się rozwijać równolegle do wyżej wymienionych. Poza tym zaczniesz również tu quest Q4.95. Zbroja , który zakończysz rozdział później, a ciągnący się przez całą grę quest Qp.4. Wiedźmińskie tajemnice również ruszy dalej.

Qp.4. Wiedźmińskie tajemnice (kontynuacja)

Faza 13. Powrót do Wyzimy

Gdy dojdzie do walki Zakonu ze Scoia'tael w Fazie 3 questu Q4.107. Wolne elfy , będzie czas po temu, by wracać do Wyzimy.

Ciąg dalszy w rozdziale piątym.

Q4.90. Kręgi na wodzie

Faza 1. Inny wiedźmin

Jeśli zapytasz Kapłana Vodyanoi (M26.2 ), czy nie miałby jakiegoś zlecenia dla wiedźmina, dostaniesz je. Najpierw jednak musisz złożyć hołd Pani Jeziora (uklęknąć przed jej posągiem), żeby kapłan zechciał z Tobą w ogóle rozmawiać.

Faza 2. Przywódcy frakcji

Więcej o konflikcie ludzi i vodyanoi dowiesz się od Berengara (M26.19 ), po tym jak spotkasz się z nim w krypcie (M26.17 ). Ten quest można wykonać na trzy sposoby - poniżej opisane są ścieżki prowadzące do wszystkich trzech.

Faza 3. Krowa

Teraz idź do Kapłana (M26.2 ) - jeśli go nie będzie przy ołtarzu, zabij wszystkich wrogich vodyanoi, jakich znajdziesz na brzegu, szukaj ich w okolicy jaskini (M26.12 ). Powiedz Kapłanowi , że odebrałeś zlecenie Berengarowi i zgódź się przyprowadzić krowę czempionkę do ołtarza.

Faza 4. Julian

Idź do Juliana (M30.6 ) i powiedz, że odebrałeś Berengarowi zlecenie. Zgódź się, że zabijesz Akolitę Dagona na ołtarzu bóstwa.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie