Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

M10: Las na Bagnach | Rozdział 2 | Solucja Wiedźmin poradnik Wiedźmin

Las na bagnach jest lokacją niebezpieczną przez całą dobę - M10: Las na Bagnach | Rozdział 2 | Solucja Wiedźmin - Wiedźmin - poradnik

Las na bagnach jest lokacją niebezpieczną przez całą dobę. Przed udaniem się w głąb bagna warto zadbać o dobre rozwinięcie stylu grupowego dla srebrnego miecza.

Ważne: Przy pierwszej Twojej wizycie na bagnach będziesz musiał (no, możesz się ratować ucieczką) stoczyć walkę z Kokacydium - odmianą Archespora . Jest to niesamowicie trudny przeciwnik, a ponadto wyrasta w wielu różnych miejscach, dopóki w jednym z nich go nie zabijesz. Z myślą o nim zabierz na bagna Jaskółkę oraz Wilgę , która uodparnia na trucizny. Księgę Wilgi dostaniesz u Talara (M8.26 ).

1. Przewoźnik . Zabierze Cię na Groblę.

2. Jean Pierre , łowca głów. Może Ci opowiedzieć o Leo Bonharcie (postać z Sagi).

3. Dziadek - tu go spotkasz po raz pierwszy.

4. Ognisko.

5. Doły z gliną.

6. Zmasakrowane zwłoki. Znajdziesz przy nich: Broszę Salamandry , Przepołowioną broszę Salamandry i 2 Wywary de Vries . Ślady wskazują na to, że ofiary zginęły od wiedźmińskiego miecza.

7. Ołtarz vodyanoi. Możesz na nim składać dary, które następnego dnia zostaną podmienione na coś innego.

8. Kokacydium . Bardzo ciężki przeciwnik - jeśli tylko dasz radę, zabij go przy pierwszym spotkaniu (w zaznaczonym na mapie miejscu), gdyż inaczej atakować Cię będzie w wielu różnych miejscach na bagnach. Znajdziesz przy nim Pnącza archespora oraz składniki charakterystyczne dla Archespora .

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie