Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy poboczne Podstępów (cz.2) | Podstępy | Dodatki do Wiedźmina poradnik Wiedźmin

Sołtys (M1 - Questy poboczne Podstępów (cz.2) | Podstępy | Dodatki do Wiedźmina - Wiedźmin - poradnik

Sołtys (M1.2 ) zapytany o robotę dla wiedźmina, opowie nam o morderstwie służącej kupca Dershana . imieniem Katia .

Faza 1. Wizja lokalna

Przed wejściem na teren posiadłości Dershana (M1.1 ) zostaniemy zatrzymani przez strażników strzegących bramy. W rozmowie powołujemy się na Sołtysa i przechodzimy obok ochroniarzy kupca. Dershan opowie nam swoją wersję wydarzeń w której winą za śmierć służącej obarczy pomocnika kowala - Rovena .

Faza 2 - Questy poboczne Podstępów (cz.2) | Podstępy | Dodatki do Wiedźmina - Wiedźmin - poradnik

Faza 2. Dershan

W drodze do Sołtysa (M1.2 ), zaczepi nas Lyna która przedstawi nieco inną wersję wydarzeń mających miejsce w domu kupca. Kiedy zapytamy starego przywódcę wioski o Rovena , ten wskaże trzech kolejnych mieszkańców, którzy być może będą w stanie pomóc w odszukaniu młodzieńca.

Faza 3. Śledztwo

Tylko dwójka z trzech wskazanych osób udzieli nam przydatnej (a przy tym takiej samej) informacji. Plotkarę znajdziemy w miejscu w którym rozpoczęliśmy przygodę, na północ od (M1.7 ), lub nieopodal domku Leny (M1.3 ). Kowala natomiast powinniśmy odnaleźć w kuźni (M1.6 ) lub jego chacie (M1.4 ). Bez względu na to, do kogo się udamy, musimy zapytać o Rovena .

Faza 4. Pierwszy trop

Przyjaciel Rovena - Mietek , przesiaduje za dnia na terenie ruin (M1.12 ), nocą natomiast możemy go spotkać w karczmie (M1.9 ). Zaraz po zapytaniu go o przyjaciela, wybieramy opcję "Spokojnie. Wiem, że cała sprawa tego morderstwa śmierdzi...", jeśli mamy ochotę na pokojowe rozwiązanie sprawy. Jeśli nie, dobywamy miecza.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie