Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Wiedźmin? poradnik Wiedźmin

Ta strona poradnika do gry Wiedźmin odpowie na pytanie jak dużo czasu zajmuje przejście gry. Podane zostały różne warianty, w zależności od tego, czy chcesz skupić się tylko na wątku fabularnym, wykonać wszystkie misje poboczne, czy nawet zdobyć wszystkie trofea.

  1. Wiedźmin to gra RPG z otwartym światem, którego zwiedzenie może zająć graczom sporo czasu. Ma to duży wpływ na to, jak dużo czasu zajmie przejście gry. Na normalnym poziomie trudności, wyłącznie sam wątek fabularny można przejść w przeciągu 35 godzin. W zależności od tego, jaki poziom trudności gracz wybierze, gra może znacząco się wydłużyć lub skrócić.
  2. Poza samą fabułą, jak to w grach typu RPG bywa, istnieją również zadania poboczne, które oferują szereg profitów z ich wykonywania. Jeśli gracz będzie chciał ukończyć grę wraz ze wszystkimi, ukończonymi zadaniami pobocznymi, będzie na to potrzebował około 45 godzin.
  3. Gracze, którzy będą chcieli ukończyć Wiedźmina wraz ze wszystkimi możliwymi trofeami do zdobycia, potrzebować będą na to około 65 godzin. Gra posiada wiele trofeów, które nie są wcale tak łatwe do zdobycia, przez co każdemu może sprawić to więcej lub mniej problemów, co przekłada się na czas potrzebny na ich zdobycie.