Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania główne (5) | Rozdział 5 | Solucja Wiedźmin poradnik Wiedźmin

Qp.4. Wiedźmińskie tajemnice (kontynuacja)

Faza 14. Dorwać Azara Javeda

Gdy wyjdziesz z krypty na bagnach po rozprawie ze strzygą - quest Q5.110. Jej Wysokość Strzyga - Velerad przekaże Ci informację od Foltesta, że Azar Javed ukrywa się w Starym Dworzyszczu.

Faza 15 - Zadania główne (5) | Rozdział 5 | Solucja Wiedźmin - Wiedźmin - poradnik

Faza 15. Mistrz Salamandry

Gdy po zabiciu Azara Javeda (Faza 12 questu Q5.108. Smak zemsty ) zainteresujesz się lustrem w laboratorium (M38.7 ), przekonasz się, że szefem wszystkich szefów jest Wielki Mistrz Zakonu.

Zakończenie questu nastąpi w Epilogu.

Q4.95. Zbroja (kontynuacja)

To, jaką wersję zbroi Kruka otrzymasz, zależeć będzie od tego, czy w rozdziale piątym walczysz dla Wiewiórek, dla Zakonu czy pozostałeś neutralnym.

Faza 5. Krasnoludzki kowal (lub Kalkstein, lub Płatnerz)

Jeśli walczysz po stronie Wiewiórek, gdy wejdziesz do szpitala w Starej Wyzimie (M33.5 ) w Fazie 4 questu Q5.109. Płonąca nadzieja , Zoltan powie Ci o tym, że krasnoludzki Kowal (M33.13 ) może pomóc Ci w odtworzeniu Zbroi Kruka .

Jeśli jesteś neutralny, porozmawiaj z Triss (M32.1 ) na Zamku o zbliżającej się rozprawie z Salamandrą, a dowiesz się od niej, że Kalkstein może przekuć dla Ciebie Zbroję Kruka .

Jeśli walczysz dla Zakonu, podczas Twojego pierwszego pobytu w szpitalu dowiesz się od Zygfryda , że Płatnerz Zakonu może przekuć dla Ciebie Zbroję Kruka .

Faza 6. Misja dla kowala (Kalksteina, płatnerza)

Udaj się do Kowala , Płatnerza (M33.13 ) lub Kalksteina (M33.16) i powiedz mu, że chcesz odtworzyć zbroję Kruka. Odpali to quest Q5.117. Wynalazek gnomów lub Q5.125. Magiczna formuła lub Q5.127. Litania św. Grzegorza .

Faza 7. Fragment zbroi

Jeśli nie zaopatrzyłeś się w niego na Brzegu, znajdziesz nadający się Fragment zbroi w sarkofagu (M35.4 ) w Krypcie Kruka (M34.4 ).

Faza 8. Blachy

Gdy znajdziesz w grobie Kruka (M35.8 ) w Krypcie Kruka (M34.4 ) Resztki zbroi Kruka , pozostanie Ci już tylko odszukać ostatni składnik w ramach questu Q5.117. Wynalazek gnomów lub Q5.125. Magiczna formuła , lub Q5.127. Litania św. Grzegorza .

Faza 9. Elementy zbroi

Gdy go zdobędziesz będziesz mieć już wszystkie elementy.

Ważne: Niezależnie od tego, którą ścieżką podążasz, możesz się dostać do wszystkich Starożytnych Krypt. Pozostałe magiczne składniki zbroi nie będą Ci potrzebne, ale przy okazji znajdziesz w kryptach nieco wartościowych przedmiotów.

Faza 10. Przekuwanie pancerza

Wróć do Kowala , Płatnerza (M33.13 ) lub Kalksteina (M33.16 ) i powiedz mu, że masz już wszystkie elementy. Każe Ci wrócić rano.

Faza 11. Nowa zbroja

Wyjdź na zewnątrz, wróć i zapytaj, czy zbroja jest gotowa. Dostaniesz Zbroję Kruka w jednej z trzech możliwych wersji, właściwych dla wybranej przez Ciebie ścieżki.