Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opuszczamy Kaer Morhen | Prolog | Solucja Wiedźmin poradnik Wiedźmin

Opuszczamy Kaer Morhen

Po uporaniu się z Savollą lub po pokonaniu Przerazy udajesz się z Leo do Laboratorium. Tam Leo ginie, a przybyły na miejsce Vesemir poleca Ci odpoczynek przez oddanie się medytacji.

Podczas medytacji możesz rozwijać swoją postać za pomocą zdobywanych w trakcie gry talentów, a także przygotowywać mikstury alchemiczne - Opuszczamy Kaer Morhen | Prolog | Solucja Wiedźmin - Wiedźmin - poradnik

Podczas medytacji możesz rozwijać swoją postać za pomocą zdobywanych w trakcie gry talentów, a także przygotowywać mikstury alchemiczne. Więcej informacji na te tematy znajdziesz w rozdziałach poświęconych rozwojowi postaci i alchemii. Po wybraniu interesujących Cię opcji rozwoju kliknij klepsydrę znajdującą się w lewym-dolnym rogu ekranu.

Uwaga 18: Medytować możesz tylko w bezpiecznych miejscach, przy ogniu. W terenie możesz stworzyć sobie bezpieczne miejsce rozpalając wygasłe ognisko krzesiwem lub znakiem Igni , przy czym znaków - podobnie jak broni - możesz używać wyłącznie w lokacjach niebezpiecznych.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie