Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania główne (4) | Rozdział 3 | Solucja Wiedźmin poradnik Wiedźmin

Q3.88. Złoto dla zuchwałych

Jeśli w niniejszym queście wesprzesz Yaevinna , wówczas w czwartym rozdziale, w queście Q4.107. Wolne elfy , nie będziesz mógł już stanąć po stronie Zakonu i będziesz mógł ukończyć grę po stronie Wiewiórek lub pozostając neutralnym. Jeżeli zaś pomożesz Zygfrydowi , pozostanie Ci zakończenie gry po stronie Zakonu lub po swojej własnej.

Faza 1. Napad na bank

Po zakończeniu questu Q3.60. Eleganckie przyjęcie , masz szansę spotkać na ulicy w pobliżu Strażnicy (M20.11 ) Dziecko , które powie Ci, że trwa napad na bank, a Velerad potrzebuje pomocy. Pobiegnij za dzieckiem i porozmawiaj z grododzierżcą pod bankiem (M14.30 ).

Faza 2. Wejście

Jeżeli wybierzesz w rozmowie opcję "Mógł nie pakować się w kłopoty.", dostaniesz klucz od magazynu (M14.39 ) i będziesz mógł się dostać do banku cichcem. Uważaj jednak w magazynie na sforę Flederów . Przejdź górą do ratusza i stamtąd do banku. Znajdziesz się od razu w Fazie 13.

Faza 3. Zygfryd

Jeżeli nie skorzystasz z wejścia przez magazyn, okaże się, że Zygfryd sam wybrał się odbić bank...

Faza 4. Pomóc Zygfrydowi

... i będziesz go musiał z tego wyciągnąć.

Faza 5. Akcja

Wejdź do banku głównym wejściem. Wewnątrz spotkasz Zygfryda , który zadecyduje, że trzeba się dostać do banku inną drogą, żeby ominąć łuczników Scoia'tael.

Faza 6. Wejście przez ratusz

Wyjdź z banku i biegnij za Zygfrydem - wejdziecie przez ratusz. W ratuszu napotkacie elfy i będziesz mógł wybierać, czy należy z nimi negocjować, czy nie.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie