Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin - poradnik

Wiedźmin - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy główne Cichej Wólki | Upiory w Cichej Wólce | Dodatki do Wiedźmina poradnik Wiedźmin

1 - Questy główne Cichej Wólki | Upiory w Cichej Wólce | Dodatki do Wiedźmina - Wiedźmin - poradnik
Niejaki Kaligor chwilę po przybyciu do wioski zleca nam pozbycie się upiorów nawiedzających nocą Cichą Wólkę - Questy główne Cichej Wólki | Upiory w Cichej Wólce | Dodatki do Wiedźmina - Wiedźmin - poradnik

Niejaki Kaligor chwilę po przybyciu do wioski zleca nam pozbycie się upiorów nawiedzających nocą Cichą Wólkę.

Faza 1 - Questy główne Cichej Wólki | Upiory w Cichej Wólce | Dodatki do Wiedźmina - Wiedźmin - poradnik

Faza 1. Problem z upiorami

Musimy znaleźć sposób na pozbycie się upiorów z wioski. Wiemy o dwóch osobach, które mogą udzielić nam przydatnych informacji. Jedną z nich jest Doria , drugą rybak .

Faza 2. Upiory były ludźmi

Rozmawiamy z Dorią kapłanką, która w zależności od pory dnia przebywa w: 8-10 piwnica domku Vesny (M5.5 ), 11-12 u Kowala (M5.6 ), 13-17 między polem z ziołami (M5.7 ), a otoczeniem domu Bartnika (M5.8 ), 18-7 w domu Bartnika (M5.8 ). Kiedy okaże się już, że kapłanka nie chce zniszczyć upiorów, kontynuujemy zbieranie informacji w wiosce. Rybak (M5.4 ) zapytany o upiory skieruje nas do siedzącego w karczmie (M4.4 ) Sołtysa , rozpoczynając przy tym zadanie QU.9. Utracony syn .

Faza 3. Echinopsy

Kiedy już uda nam się porozmawiać z Sołtysem (patrz - zadanie QU.9. Utracony syn ) i zapytać go o to, co słychać w okolicy, dowiemy się, że echinopsy pojawiły się w pobliżu ruin za wioską i być może tam ma swe miejsce źródło pojawienia się upiorów , albowiem właśnie tam giną ludzie. Aby przejść dalej, powinniśmy wykonać zadanie QU.9. Utracony syn .

Faza 4. Pierwsza ofiara upiorów

Kiedy spotkamy się nocą z upiorem pod chatą sołtysa, jeden z wieśniaków wpadnie do wody i nic na to nie poradzimy.

Faza 5. Wybór

Pytamy Rybaka (M5.4 ) o Kaligora . Jeśli tylko zakończyliśmy już zadanie QU.3. Jak pozbyć się upiorów raz na zawsze ,to okaże się, że nasze śledztwo doprowadziło do miejsca, w którym możemy podjąć wybór. Albo porozmawiamy z Dorią kapłanką i zagłębimy się dalej w historię upiorów, albo udamy się do Kaligora i pozbędziemy się ich spalając ich kości.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie