Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brama Bólu (miasto), Domena Bólu | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Do Domeny Bólu można dostać się tylko z Bramy Strachu, choć można z niej wyjść również do Bramy Bólu - Brama Bólu (miasto), Domena Bólu | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Domena Bólu

Do Domeny Bólu można dostać się tylko z Bramy Strachu, choć można z niej wyjść również do Bramy Bólu. Ponadtojest jednym z miejsc, gdzie znajdziecie specjalną skrzynkę, z której wypada złoty przedmiot oraz od 500 do 3000 złota (im dalsza kraina tym więcej). Tutaj owy skarb jest w punkcie oznaczonym (2). W tym wypadku najbezpieczniej i najłatwiej jest dojść do niej mniej więcej tak, jak na mapce. Taką skrzynię daną postacią można otworzyć jeden raz na 30 dni.

Ponadto będąc w tej krainie będziecie cierpieć od efektu, który spowoduje utratę 20 punktów życia, za każdym razem, gdy użyjecie umiejętności.

Zadania:

Zagubiona dusza:

  1. Zatarte wspomnienia - należy zniszczyć pięć tkankowych pożeraczy. Nie są one jakimś specjalnym wyzwaniem, ale w pobliżu pałęta się sporo przeciwników, a one same podróżują wraz z margonitami. Na szczęście na ogół da się ich wyciągnąć.
  2. Tkankowe działania - musicie oswobodzić trzy biedne duszyczki, a następnie podprowadzić kawałek. Do zrobienia, ale łatwo nie będzie.

Brama Bólu (miasto)

Najemnicy (poziom 20):

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Eve (kultystka)

Cynn (elementalistka ognia)

Kihm (uzdrowiciel)

Mhenlo (uzdrowiciel)

Herta (elementalistka ziemi)

Sogolon (patron)

Gehraz (derwisz)

Odurra (iluzjonistka)

Kupcy i handlarze:

Urlen (kupiec)

Schowek:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Udręczona dusza

Szalona dusza

Zapomniany strażnik

Jutuk

Jarindok (rozpoczęcie misji)

Zadania:

Zapomniany strażnik (poniższe zadania można również otrzymać w Bramie Strachu):

  1. W ogień (to zadanie możecie otrzymać dopiero po wykonaniu "Dziwolągi" z Mrocznego Jahai) - długie zadanie, oj długie. Musicie zwiedzić sporą część Domeny Bólu, aby znaleźć członków Dziwolągów. Na szczęście żaden nie musi przeżyć, aby zadanie zostało zaliczone.
  2. Ostatni patrol - wyjdźcie z Bramy Strachu do Domeny Strachu. Zaraz za drzwiami spotkacie Kapitana Yithlisa. Porozmawiajcie z nim, a następnie ruszcie na południe. W górach jest przejście, którego prawie nie widać, ale na pewno je znajdziecie. Potem musicie już tylko pokonać stwory mające w nazwie portal lub coś podobnego.