Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda Jennura (misja) | Vabbi | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Zadania do wykonania: należy zabić Posłańca Zmierzchu (3), jednocześnie dbając o to, aby Ogrodnik Hinon (1, a następnie 2) przeżył - Horda Jennura (misja) | Vabbi | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Zadania do wykonania: należy zabić Posłańca Zmierzchu (3), jednocześnie dbając o to, aby Ogrodnik Hinon (1, a następnie 2) przeżył.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską musicie zabić dwóch dodatkowych posłańców (czerwone kropki). Wystarczy uśmiercić jednego, aby otrzymać nagrodę ekspercką.

Koss musi być w drużynie, aby można było rozpocząć misję.

Z jednej strony jest to bardzo prosta misja, jeśli komuś nie zależy na nagrodzie mistrzowskiej, z drugiej bardzo trudno jest ją zdobyć i jest to praktycznie niemożliwe bez przynajmniej trzech żywych graczy. Nie potrzeba tutaj jakiegoś specyficznego zestawu umiejętności, musicie po prostu szybko zabijać.

W trakcie misji spotkacie na swojej drodze posłańców (żółte i czerwone kółka). Jedynym sposobem na ich zabicie jest upuszczenie przy nich Światła Seborhina. Początkowo otrzymacie je od Ogrodnika Hinona (1), który następnie przeniesie się do (2). Po zabiciu każdego z posłańców pojawi się Duch Seborhina, który będzie produkował jedno Światło Seborhina za każdym razem, gdy je zużyjecie. To samo dotyczy Ogrodnika Hinona. Jeśli dany duch zostanie zniszczony, nie będzie można go ponownie przywołać, a także zniknie Światło Seborhina, które będzie przy nim leżało. Jeśli zginie Ogrodnik Hinon, misja zakończy się niepowodzeniem. Ponadto, dwie minuty po tym, jak Ogrodnik Hinon stworzy drugie światło, i co każde kolejne dwie minuty, od strony Posłańca Zmierzchu będzie nadciągała grupka margonitów (czerwone strzałki). Będą oni niszczyć wszystkie napotkane Duchy Seborhina, ostatecznie atakując Ogrodnika Hinona. Dodatkowo zabicie każdego z posłańców daje taki sam efekt, jak zabicie bossa.

Zostało jeszcze 41% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie