Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bastion Dzagonur (misja) | Vabbi | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Zadania do wykonania: należy obronić cytadelę i zabić czterech margonickich generałów - Bastion Dzagonur (misja) | Vabbi | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Zadania do wykonania: należy obronić cytadelę i zabić czterech margonickich generałów.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską przynajmniej pięć z sześciu struktur obronnych musi pozostać niezniszczonych. Wystarczy, że ostanie się jedna, aby otrzymać nagrodę ekspercką.

Mistrz Szeptów musi być w drużynie, aby można było rozpocząć misję.

Misja w Bastionie Dzagonur jest alternatywą dla tej w Holu Dashy. Aby podążać dalej z fabułą musicie wykonać jedną z nich. Do tej traficie, jeśli wybraliście pomoc Mistrza Szeptów.

Tym razem czeka was obrona twierdzy przed natarciem margonitów. Czeka was sporo biegania i ani chwili wytchnienia. Warto wziąć ze sobą umiejętności przyśpieszające poruszanie się (zwłaszcza "Szarża!" wojownika sprawdza się bardzo dobrze). Ponadto im więcej minion masterów (maksymalnie trzech, mogą to być bohaterowie), tym lepiej. Poza tym nie ma jakiś szczególnych wymagań oprócz tego, abyście byli w stanie zabijać jak najszybciej.

Na starcie, po rozmowie z księciem, zostaniecie przeniesieni przed twierdzę. Tam będziecie mogli porozmawiać z trzema Adeptami Szeptów. Każdy z nich dowodzi jedną grupą, która wspomoże was w walce. Możecie im rozkazać, aby bronili którejś z trzech bombard (każda z nich ostrzeliwuje pobliskich wrogów, co dość mocno ułatwia ich przetrzebienie). Jeśli dysponujecie w miarę wyważoną drużyną, wyślijcie wszystkich do wschodniej, podczas gdy wy będziecie krążyć pomiędzy centralną i zachodnią.

Misja składa się z dwóch części. W pierwszej, prostszej, musicie pokonać kilka grupek szturmujących was Kournańczyków, wspomaganych przez nielicznych margonitów. Gdy będziecie przemieszczać się od jednej bombardy do drugiej, możecie zostawić, na wszelki wypadek, minion master wraz z kimś jeszcze do osłony opuszczanej bombardy. W pewnym momencie ataki ustaną i pojawią się czterej generałowie (ich rozmieszczenie jest pokazane na mapce). Nie ruszą się oni z miejsca, dopóki pobliska bombarda działa. Niestety, co jakiś czas będą się pojawiać kolejne fale wrogów, dlatego trzeba uporać się z generałami jak najszybciej, gdyż tylko ich śmierć jest warunkiem zakończenia misji. Najlepiej zabijać ich w takiej kolejności: Mn, W, E, P. Najprawdopodobniej nie będziecie mieli problemów z ukończeniem misji, choć z nagrodą mistrzowską nie jest tak łatwo. Najczęściej, jako pierwsza, pada wschodnia bombarda, ze względu na szturm wojsk elementalisty.

Pamiętajcie, że bramy będą atakowane tylko wtedy, gdy padnie broniąca je bombarda. Z kolei żeby zaatakować samą cytadelę, przeciwnicy muszą zniszczyć przynajmniej jedną bramę. Jeśli cytadela padnie, bitwa jest przegrana.