Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wielki Dwór Sebelketha (misja) | Vabbi | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Zadania do wykonania: należy przejąć trzy portale (2, 3, 4), jednocześnie utrzymując kontrolę nad Ołtarzem Lyss (1) - Wielki Dwór Sebelketha (misja) | Vabbi | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Zadania do wykonania: należy przejąć trzy portale (2, 3, 4), jednocześnie utrzymując kontrolę nad Ołtarzem Lyss (1).

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską należy zakończyć misję w mniej niż 6 minut. Macie dodatkowe trzy, aby otrzymać nagrodę ekspercką.

Thalkora musi być w drużynie, aby można było rozpocząć misję.

Misja szybka i dość łatwa, nawet z najemnikami/bohaterami. Problem sprawia jedynie zdobycie nagrody mistrzowskiej (ja sam przed chwilą miałem czas 6:02 - przyprawia o frustrację). Czary obszarowe są szczególnie przydatne, tak jak i skuteczne leczenie. Nie potrzeba brać jakiś konkretnych umiejętności, pamiętajcie tylko, aby włączyć sobie tytuł Niosącego Światło. Poza tym każdy kto może (z wyjątkiem mnichów) powinien wziąć umiejętność Spojrzenie Niosącego Światło i korzystać z niej przy każdej możliwej okazji.

Zaraz po rozpoczęciu misji skierujcie się w pobliże (1), ale ustawiając się w kierunku (2). Wybijajcie kleryków tak szybko, jak tylko się da. Również czarownicy potrafią sporo nabruździć. Łucznicy i dominatorzy są najmniej groźni. Na początku ruszą na was trzy grupki margonitów, po jednej z każdego portalu w sumie dwunastu przeciwników w dwóch falach po sześciu. Kiedy się już z nimi uporacie, najtrudniejszą część macie za sobą. Teraz wystarczy zamknąć portale, najlepiej w kolejności (2, 3, 4). W tym celu musicie pokonać trzech stojących w pobliżu margonitów oraz jednego szpona. Zwłaszcza ten ostatni powinien być zniszczony w pierwszej kolejności, a jego umiejętność przerwana. Gdy zginie cała obstawa portalu, stójcie przy nim, aż jego pasek z czerwonego stanie się niebieski (wystarczy, że choć trochę, przejmowanie całego to strata czasu). Po zamknięciu każdego z portali pojawi się Bluźnierstwo, które będzie się starało przejąć Ołtarz Lyss (1). Zabijcie go, jest bardzo słaby, a następnie zniszczcie trzy kule energii, które się pojawią (dwa strzały ze Spojrzenia Niosącego Światło to aż nadto). Potem przejdźcie do następnego portalu i tak aż do przejęcia wszystkich trzech. Na koniec zniszczcie pozostające Bluźnierstwo oraz kule energii i misja będzie zaliczona. Uwaga: Gdy przejmiecie już dwa portale, Bluźnierstwo będzie się pojawiać praktycznie non stop, więc nie traćcie czasu na jego zabijanie, tylko skupcie się na zamknięciu ostatniego portalu.