Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ruiny Morah (misja) | Pustkowia | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Zadania do wykonania: należy zabić Varesh - Ruiny Morah (misja) | Pustkowia | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Zadania do wykonania: należy zabić Varesh.Dwa razy.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską musicie wykonać misję w mniej niż 8 minut. Macie dodatkowe cztery, jeśli wystarczy wam ekspercka.

Generał Morgahn musi być w drużynie, aby można było rozpocząć misję.

Pierwsza z trudniejszych (w teorii) misji. Wbrew pozorom da się ją zrobić w niecałe siedem minut korzystając jedynie z pomocy najemników i bohaterów. Ale po kolei. Jak już napisałem, Varesh trzeba zabić dwa razy. Najpierw będzie derwiszką, potem patronką. W obu przypadkach zadaje sporo obrażeń (zwłaszcza w pierwszym), ale to nie znaczy, że nie można jej pokonać.

Na starcie zobaczycie ją stojącą w punkcie (1) wraz z trzema margonickimi klerykami. Niech cała drużyna cofnie się pod ścianę tak blisko, jak to tylko możliwe i nie rusza się stamtąd do końca misji. Jedna osoba, najlepiej z długim łukiem, powinna powoli przesuwać się w kierunku Varesh, ale tak, aby nie zahaczyć o kleryków. W sumie wystarczy jedynie się zbliżyć, a prorokini sama podejdzie. Tak czy siak nie powinniście mieć problemu z wyciągnięciem jej bez ściągania na siebie pozostałych przeciwników. Teraz powinniście ją oślepić i dbać o to, aby pozostała ślepa aż do śmierci. Świetnie sprawdza się Oślepiający Błysk elementalisty, Aura Hebanowego Pyłu derwisza, Rzut Piachem łowcy, czy Proszek Oślepiający zabójcy. Jeśli wciąż nie czujecie się zbyt pewni, to możecie wziąć umiejętności blokujące ataki, takie jak Krytyczna Obrona zabójcy, Żołnierska Obrona wojownika itp. Jako dodatkową osłonę możecie wykorzystać Morgahna i dać mu okrzyk "Płoną!" i upewnić się, że wasz cel będzie ładnie skwierczał. Oczywiście klątwy oddziaływujące na ataki, jak Podstępny Pasożyt nekromanty czy Empatia mesmera znacznie przyśpieszą śmierć Varesh.

Po jej zgonie w postaci derwisza wycofajcie się tak daleko, jak to tylko możliwe. Za chwilę pojawią się grupki dodatkowych stworków, oraz Varesh pod postacią patrona w (1). Poczekajcie chwilkę, aż przeciwnicy odejdą, a następnie wykonajcie manewr wyciągania Varesh na tej samej zasadzie, co poprzednio. Tym razem trzymajcie się lewej strony i uważajcie, aby nie ściągnąć na siebie innych wrogów. Jak już wspomniałem, wystarczy podejść na pewną odległość, a prorokini sama ruszy w waszym kierunku. Jednak, gdy jest pod postacią patrona, musicie to robić powolutku, gdyż zbyt szybkie odbiegnięcie do reszty drużyny spowoduje, że Varesh cofnie się do środka. Gdy już odciągniecie ją od reszty wrogów postępujcie jak wyżej, a już za kilka chwil będziecie się mogli cieszyć zwycięstwem.