Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czarny Przypływ (misja) | Istan | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Zadania do wykonania: należy przebrać się za korsarzy, a następnie zabić Generał Kahyet - Czarny Przypływ (misja) | Istan | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Zadania do wykonania: należy przebrać się za korsarzy, a następnie zabić Generał Kahyet.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską musicie zabić 5 rinkhali. Wystarczy uśmiercić 3 aby zdobyć ekspercką.

Thalkora musi być w drużynie, aby można było rozpocząć misję.

Misja nie należy do trudnych. Bez większych problemów można zrobić ją z bohaterami/najemnikami. Pierwszym zadaniem, którą musicie wykonać jest zabicie kilku korsarzy (1) i przebranie się w ich stroje. Po krótkim filmiku podążajcie tak, jak pokazuje mapka. Dość szybko powinniście spotkać pierwszego rinkhala. Po jego zabiciu uaktywni wam się bonus. Pozostałe 4 znajdziecie już po spotkaniu z Kapitanem Besuzem w miejscach oznaczonych 2. W punkcie (3) zaatakuje was spora gromada łuskowników z bossem na czele. Na szczęście jedynie on stanowi jako takie wyzwanie, gdyż reszta ekipy ma 4-6 poziom. Dobrze umieszczone czary obszarowe rozwalą grupę raz dwa.

Potem czeka was już tylko pokonanie kilku kolejnych łuskowników oraz dwie grupki harpii. W punkcie (4) dojdzie do spotkania z Generał Kahyet (18 poziom, derwisz). Towarzyszą jej dwa sługusy chaosu (12 poziom). Właśnie tą trójkę wspieraną przez Kapitana Besuza (elementalista, 15 poziom) musicie zabić. Najgroźniejsza jest Kahyet, więc uważajcie, żeby nie stać zbyt blisko siebie. Wystarczy skoncentrowany ogień, by wybić wszystkich po kolei.

W sumie nie potrzeba jakiś konkretnych profesji, ani umiejętności do tej misji. Polecam jedynie wzięcie czegoś do usuwania przypadłości oraz ze trzy postaci leczące.