Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Schronisko Rilohn (misja) | Kourna | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Zadania do wykonania: należy zabić Suszę - Schronisko Rilohn (misja) | Kourna | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Zadania do wykonania: należy zabić Suszę.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską nie wolno wam zamknąć żadnej z pomp. Możecie zamknąć najwyżej jedną, jeśli chcecie otrzymać nagrodę ekspercką.

Mistrz Szeptów musi być w drużynie, aby można było rozpocząć misję.

Misja w Schronisku Rilohn jest alternatywą dla tej w Przejściu Pogahn. Aby podążać dalej z fabułą musicie wykonać jedną z nich. Do tej traficie, jeśli wybraliście pomoc Mistrza Szeptów.

Podczas wykonywania tej misji będziecie pod wpływem efektu, który zwiększa otrzymywane przez wszystkich obrażenia od ziemi o 50%. Dlatego dobrze jest wziąć jakieś umiejętności, zbroje, które zwiększą wam odporność na ziemię. Będę opisywał tę misję zakładając, że nie będziecie używać pomp. Jest ona wtedy znacznie krótsza, a niewiele trudniejsza.

Pierwsza część misji polega na dostaniu się do twierdzy. Pomoże wam w tym Dehjah, którą musicie osłaniać. Niestety goni do przodu jak głupia, więc musicie dotrzymywać jej kroku. Na szczęście przeciwnicy w pobliżu nie są zbyt wymagający, więc nie powinniście mieć z tym problemów.

Już w samej twierdzy nie musicie nikogo niańczyć. Podążajcie trasą, zaznaczoną na mapce, dzięki czemu unikniecie walk z większością przeciwników. Gdy już dotrzecie do komnaty, gdzie rezyduje Susza wybijcie najpierw trzy grupki przeciwników patrolujących ten teren. Ostatecznie zaatakujcie główny cel. Od razu skupcie się na nim, postarajcie się rozproszyć, próbować przerwać jego umiejętności. Dobrym pomysłem jest wysłanie Mistrza Szeptów jako przynętę. Co prawda zginie, ale jest szansa, że Susza zmarnuje Burzę Piaskową na niego. Właśnie, jeśli chcecie złapać tą umiejętność elitarną (naprawdę warto, następna taka okazja jest dużo później), to upewnijcie się, że Susza zginie przed jej dwoma sługusami. W momencie śmierci ostatniego, misja się kończy.

Misję tę można z powodzeniem zrobić z najemnikami/bohaterami. Ważnym jest, żeby spróbować ich rozstawić tak, aby w czasie ostatniej walki nie stali w grupie, albo zginą w kilka sekund. Dobrze jest też jakiemuś bohaterowi dać kilka umiejętności przerywających, dzięki czemu jest szansa, że przeszkodzi Suszy w rzuceniu Burzy Piaskowej.