Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rafa Mehtani, Osada Kodlonu | Istan | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Wyspy Issnur są jednym z miejsc gdzie można znaleźć specjalną skrzynkę, z której wypada złoty przedmiot oraz od 500 do 3000 złota (im dalsza kraina tym więcej) - Rafa Mehtani, Osada Kodlonu | Istan | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Rafa Mehtani

Wyspy Issnur są jednym z miejsc gdzie można znaleźć specjalną skrzynkę, z której wypada złoty przedmiot oraz od 500 do 3000 złota (im dalsza kraina tym więcej). Tutaj owy skarb jest w punkcie oznaczonym (4). Taką skrzynię daną postacią można otworzyć jeden raz na 30 dni

Kolekcjonerzy:

Sheltah (1 tkanka smoczego jaszczura) - 1

Ehiyah (3 srebrniki) - 2

Rzemieślnicy:

Matunbo (surowce) - 5

Kupcy i handlarze:

Tesserai (kupiec) - 5

Zadania:

Dzaga (3):

Aby dostać od niego zadanie, trzeba najpierw, w Twierdzy Słonecznych Włóczni, porozmawiać z Churrlan (cały dialog). Nie dajcie się oszukać, gdyż nie ma on nad sobą wykrzyknika. Kiedy do niego zagadacie, spyta się, kto was przysłał. Odpowiedzcie, że Kehtmah. Wtedy możecie wybrać jedno z poniższych zadań. Za pierwsze jest więcej kasy, za drugie doświadczenia.

  1. Pieniądze na boku - należy udać się w wyznaczone miejsce i obronić Dzagę przed atakami kolegów Sakku.
  2. Wierni do końca - podobnie jak wyżej, tylko tym razem musicie zabić zarówno Dzagę, jak i Sakku. Liczą się tylko oni, więc obstawę możecie sobie podarować.

Osada Kodlonu

Najemnicy (poziom 15):

Kihm (uzdrowiciel)

Herta (elementalistka ziemi)

Sogolon (patron)

Gehraz (derwisz)

Timera (awanturnica)

Abasi (myśliwy)

Odurra (iluzjonistka)

Kupcy i handlarze:

Jasuh (kupiec)

Schowki:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Mieszkaniec Istan

Małe dziecko

Obserwator

Olunideh, członek starszyzny

Kapitan Boduhr

Sehwa

Onshau

Jatoro Musami

Zadania:

Olunideh, członek starszyzny:

  1. Stosunki handlowe - wystarczy pozbierać 20 skorup, których wszędzie pełno na Rafach Mehtani.
  2. Samotny bandyta - jedno z najbardziej denerwujących zadań w tej części gry. Najlepiej żebyście mieli choć jednego żywego, leczącego gracza. Zadanie polega na złapaniu jednego korsarza. Po drodze trzeba będzie wyeliminować kilka grupek różnych przeciwników. Problem polega na tym, że towarzyszy wam Rahlon i paru autochtonów. Wszyscy mają 10 poziom, a do tego wrogowie coś bardzo lubią ich bić. Gdy zginie zwykły przedstawiciel lokalnej populacji, to nie problem, ale Rahlon musi przeżyć, a lubi paść po bohatersku - w ostatniej chwili.
  3. Inwazja korsarzy - dalsza część powyższego zadania. Zasady te same, ale walki znacznie mniej, więc nie powinno być problemu.
  4. Zemsta korsarzy - znów trzeba się udać w to samo miejsce, ale tym razem nie trzeba nikogo chronić. Niestety korsarzy jest sporo, dlatego uważajcie, abyście nie zginęli.

Jatoro Musagi

  1. Wiadomość do ojczyzny - najpierw należy udać się do Recepcjonisty Arlona w Kamadanie i zrobić zadanie "Ręka, rękę myje". Gdy już je zrobicie, wystarczy wrócić do Jatoro.