Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brama Tajemnic, Domena Tajemnic | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Będąc w tej krainie będziecie cierpieć od efektu, który zwiększy koszt energetyczny wszystkich umiejętności o 40% - Brama Tajemnic, Domena Tajemnic | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Domena Tajemnic

Będąc w tej krainie będziecie cierpieć od efektu, który zwiększy koszt energetyczny wszystkich umiejętności o 40%.

Zadania:

Scorch Emberspire:

  1. Pozbądź się tytanów (to zadanie będzie dostępne dopiero po wykonaniu "Migoczący płomień") - należy zabić dwa tytany znajdujące się w pobliżu. Nie stanowią jakiegoś specjalnego wyzwania.

Brama Tajemnic

Najemnicy (poziom 20):

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Eve (kultystka)

Cynn (elementalistka ognia)

Kihm (uzdrowiciel)

Mhenlo (uzdrowiciel)

Herta (elementalistka ziemi)

Sogolon (patron)

Gehraz (derwisz)

Odurra (iluzjonistka)

Kupcy i handlarze:

Padu (kupiec)

Schowek:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Udręczona dusza

Szalona dusza

Zapomniany strażnik

Strażnik Kauniss

Strażnik Halyssi

Scorch Emberspire

Kaelen

Zadania:

Strażnik Kauniss:

  1. Utrzymanie szyku - w dwóch miejscach trzeba odeprzeć ataki różnych dziwnych stworków. Nie jest to bardzo trudne, ale trzeba uważać, aby nie ściągnąć sobie na głowę dodatkowych przeciwników, których sporo w okolicy.
  2. Znaj swojego wroga - to się nazywa szybkie zadanie. Porozmawiajcie z Apostatą w Bramie Strachu, a potem wróćcie po nagrodę.
  3. Zatrzyj swoje ślady - bardzo nie fajne zadanie. Trzeba osłaniać Kaunissa, w czasie jego drogi do świątyni margonitów. Nie dość, że idzie na około, to jeszcze nie czeka na graczy, tylko przez do przodu, z rzadka się zatrzymując w czasie walk. Do tego jest mesmerem, więc nie jest w stanie się za bardzo leczyć. A wrogów na trasie mnóstwo. Dlatego lepiej najpierw oczyścić sobie trasę (żółta linia na mapce), a potem wrócić po niego i spokojnie odeskortować. Aby to zrobić, nie zbliżajcie się do niego po wyjściu z miasta, tylko od razu idźcie przed siebie. Gdy dotrzecie na miejsce już z Kaunissem, wyskoczy na was grupka shirokenów zabójców. Nie przejmujcie się nimi - wystarczy porozmawiać z Kaunissem, a on zaliczy wam zadanie.
  4. Sezon polowań uznajemy za otwarty - należy znaleźć i zabić Łowcę. Podążajcie mniej więcej wzdłuż zielonej linii. Co jakiś czas będziecie spotykać grupki shirokenów zabójców. Wśród jednej z nich powinien być wasz cel.

Strażnik Halyssi:

Zostało jeszcze 34% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie