Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brama Katuszy | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Brama Katuszy

Do tego miasta można się dostać tylko po ukończeniu kampanii, a następnie porozmawianiu ze Strażnikiem Szeptów w Świątyni Tajemnic. Ostatecznie musicie uklęknąć przy pomniku Bogini Prawdy. Gdy pojawi się Widzący Prawdę, porozmawiajcie z nim, a on odblokuje wam dostęp do Bramy Katuszy. Z tego miasta rozpoczyna się elitarną misję w Nightfallu, i, jak łatwo zauważyć, nie można na nią zabrać najemników (choć bohaterów już tak).

Kolekcjonerzy:

Diakon Szeptów (1 bransoleta prawdy)

Strażnik Szpetów (po jednym rodzaju klejnotów)

 

Kupcy i handlarze:

Dahn (kupiec)

Schowek:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Udręczona dusza

Szalona dusza

Najwyższy Kapłan Zhellix

Kapelan Phyratyss

Aurus Treeves

Zadania:

Kapelan Phyratyss:

  1. W poszukiwaniu celu (poziom trudności: mistrzowski) - najpierw musicie zdobyć po jednym klejnocie każdego rodzaju (stygijskim, margonickim, tytana i męki), aby przekupić Opiekuna Millzesha. Można je kupić od innych graczy, próbować zdobyć na stworach w pobliskich terenach albo zrobić poniższe zadanie. Gdy już będziecie mieli owe klejnoty i pogadacie z Opiekunem Millzeshem, dostaniecie wieczyste prawo wstępu do Serca Abaddona. Jest to teren jak misja: jeśli zginie cała drużyna, zostaniecie przeniesieni z powrotem do miasta. Gdy już tam wejdziecie, udajcie się we wskazane miejsce. Zalecam ostrożność i systematyczne wyciąganie każdej grupki demonów. Starajcie się nie walczyć w pobliżu spętanych duchów, gdyż leczą one waszych wrogów. Gdy już dotrzecie do Razaha, poprosi was o zniszczenie trzech takich duchów. Za każdym razem, gdy się do takiego zbliżycie, wyskoczy na was grupka przeciwników. W pierwszym przypadku będą to margonici, w drugim słudzy cienia, a w trzecim tytany. W sumie tylko ci ostatni są w miarę wymagający - pamiętajcie, że ich pierwsza forma (wojownik) jest najmniej groźna, dlatego wybijajcie je po kolei, od początku do końca. Po zabiciu duchów wystarczy wrócić do Razaha, a następnie przenieść się do Kapelana Phyratyssa po nagrodę. W sumie zadanie nie jest trudne i bez większych problemów da się je zrobić za pierwszym razem i mając do pomocy jedynie najemników i bohaterów, jeśli tylko zachowacie należytą ostrożność.

Najwyższy Kapłan Zhellix:

  1. Mallyx Nieugięty (poziom trudności: mistrzowski) - zadanie, które trzeba każdorazowo wykonać, jeśli chce się dostać do elitarnej misji. Niestety, tego nie byłem już w stanie zrobić.