Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wrota Abaddona (misja) | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall poradnik Guild Wars: Nightfall

Zadania do wykonania: należy pokonać Abaddona - Wrota Abaddona (misja) | Krainy Udręki | Guild Wars Nightfall - Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry

Zadania do wykonania: należy pokonać Abaddona.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską musicie wykonać zadanie w mniej niż 20 minut. Macie 5 więcej, aby otrzymać mistrzowską.

Witam ponownie w ostatniej misji w dodatku Nightfall. Wbrew pozorom nie jest to misja specjalnie trudna, czy wymagająca. Zaraz wam powiem, jak sprawić, aby nagroda mistrzowska była na wyciągnięcie ręki. Po pierwsze potrzebujecie dwóch elementalistów/mnichów (najlepiej bohaterów, choć wtedy trzeba im czasem przypomnieć, żeby rzucili odpowiedni czar), którzy będą rzucać na okrągło Światło Wybawienia oraz Uzdrowienie Drużyny (wszystkie ich atrybuty rozdzielcie pomiędzy zapas energii i modlitwy uzdrawiające). Po drugie przydadzą się dwie postaci do masowego ściągania przypadłości. Najlepsze są do tego następujące umiejętności: Męczennik, Ugaszenie oraz Przejęcie Przypadłości (wszystkie Mn), a także Sygnet Wypalenia poparty Sygnetem Remedium (oba P). Do tego każdy z graczy powinien mieć coś szybkiego do pozbycia się oszołomienia (chyba, że mu nie przeszkadza). Ponadto umiejętności, których aktywacja trwa dłużej niż 3 sekundy są tak naprawdę bezużyteczne. Sygnety Wskrzeszenia oraz Odrodzenia Słonecznych Włóczni są jedynymi dopuszczalnymi sposobami na wskrzeszenie.

A teraz jak wygląda sama walka. W punktach 2, 3 i 4 znajdziecie po dwa monolity. Zabijajcie je po kolei, (4) zostawiając na koniec, gdyż w przeciwnym wypadku będą się odradzać. Po zabiciu każdej z tych grupek dostaniecie bonus taki sam, jak za zabicie bossa. W międzyczasie mogą się pojawiać w pobliżu drużyny szpony - trzeba je zabić jak najszybciej, starając się jednocześnie przerwać ich umiejętność. Gdy wszystkie monolity leżą, Abaddon staje się podatny na ataki - walcie, czym popadnie, aż się nie "schowa". W tym momencie cofnijcie się do miejsca, w którym stoję na mapce, gdyż zabawa zaczynie się od nowa. Te cykle będą się powtarzać aż do zabicia boga.

Wydaje się proste, prawda? Otóż Abaddon nie siedzi spokojnie i nie patrzy jak go lejemy, tylko co kilka sekund zadaje całej drużynie 100-200 obrażeń, przy okazji ją oszałamiając. Ponadto bieżcie ze sobą jedynie postawy i zaklęcia, która się szybko odnawiają, gdyż będą dość często z was usuwane. Jakby tego było mało, cała drużyna będzie regularnie przewracana, dlatego wstrzymajcie się z rzucaniem długich zaklęć do momentu zaraz po przewróceniu.

Jeśli zastosujecie się do powyższych wskazówek, to będziecie w stanie otrzymać nagrodę mistrzowską nawet bez pomocy innych żywych graczy.

I na koniec mała ciekawostka: gdy będziecie się udawać w pobliże Abaddona, zaraz po rozpoczęciu misji, przystańcie na moście do niego prowadzącym (1). Niech wszyscy żywi gracze wpiszą komendę /dance i obserwują boga :). Miłej zabawy.